Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen meghökkentő, vagy nem...

Milyen meghökkentő, vagy nem épp gyakori nevet adtak mostanában a környezetedben?

Figyelt kérdés
Nálunk például: Hilária, Vanessza, Fatime
2009. febr. 17. 10:00
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősömnek a kislányát Zselykének hívják, az unokatesom fiát meg Kendének.Akkor ismerek olyat is aki a lányának a Tekla nevet adta, egy másik ismerősöm a fiát Farkasnak nevezte el.

Nekem ezek egyik sem tetszik (bevallom őszintén ebben a dologban egy kicsit konzervatív vagyok).De mint mindenben nem vagyunk egyformák, azért mert nekem nem tetszenek a nagyon "elvont" nevek attol még másnak lehet szép.:))

Üdv 39 hetes km

2009. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
Én a Bence nevet adom. Valahogy ezt a nevet tudom kimondani rá, ami jó a lelkemnek is.
2009. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%
A Leonát is akartuk ! Én vagyok a Ramónás..de akkor lehet mégis Leona lesz:))az nagyon szép név:)!
2009. febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik a Ramóna. Lánynévnek mi is ezt választanánk. A következőket adták az ismerőseim: Hanna, Gréta, Hédi, Netta. Dominik, Bertalan.
2009. febr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

mi kislánynak a Tamarát szerettük volna, de mivel fiúcska lesz Balázs lesz, mert nagyon tetszik, és a családom érzelmileg nagyon kötődik ehhez a névhez. Meg én is ez lettem volna :) Lesz majd Tamara is (bízzunk benne)

Itt a házunkban van egy kislány aki Scarlet-nek hívnak (nem tudom h kell írni) de Ő más bőrszínű... Unokatestvérem felesége kubai-német nő, a fiát Maximiliem-nek, lányát Fabiana-nak hívják.

2009. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én szültem a következő neveket adták.Fiú:Maddox,Junior,Flávió,Ármin Lány:Amira,Luca,Lara
2009. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Nekem kisfiam lesz, és a Zétény nevet kapja. Ha lány lett volna akkor:Menta, Málna, vagy a Mirella nevet adtuk volna neki.
2009. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom Noémi lesz, de szerintem szép még a Loretta, Fruzsina, Miranda, Írisz.


Fiúnevek: Botond, Zsombor, Márk

2009. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%
Fúúú, most látom mennyi Mira és Mirella lesz mire megszületik a kislányom, hát akkor mi maradunk a Kendránál.
2009. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem cigányos a Ramóna!Ez lesz a lányom neve.
2009. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!