Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen meghökkentő, vagy nem...

Milyen meghökkentő, vagy nem épp gyakori nevet adtak mostanában a környezetedben?

Figyelt kérdés
Nálunk például: Hilária, Vanessza, Fatime
2009. febr. 17. 10:00
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam Valentin Martin,ha kislányom lenne akkor a Jázmin nevet adnám neki de tetszik még a Zsombor,Zalán,Jordán,Jodell,Levente,Marcell lányban pedig az Amina,Luca,Boglárka,Manuéla,Napsugár,Zoé vannak extrémek sztem!!:):) Te milyet adnál neki??
2009. febr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy 10 éves kisfiam őt Martinnak hívják.Szeretnénk hugicát:-)A favorit Nikoletta,de még van talonban Ramóna,Angéla,Viktória.Ha öcsi lesz:Levente,de itt is van még pluszba választási lehetőség:Dávid,Ádám,Kornél,Ármin.Az én becses nevem:LIÁNA hátha valakinek megtetszik:-))
2009. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagylányom Jázmin Ibolya, ha újra kislánykánk lesz azt hiszem maradunk a virágoknál és Lili Gyöngyike lesz. Fiúkkal már tanácstalan vagyok...

19 hetes

2009. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
76%

Az én unokahugim: Lorina, szerintem nagyon szép név! De van aki akkor tájban született mint ő és Norina, és Dorina, Máté, Bence lett!

Nekem a Lilien, Lien, nevek tettszenek!

Az viszont még érdekes lehet hogy az én nevemet már 3 barátném is kiszemelte a babájának, de mind a három kisfiú lett! (én Lilla vagyok, anya Csokonay után választotta a nevem, és én nagyon szeretem!)

2009. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%

Dárius (először nem voltam elájulva tőle, de most már nagyon tetszik).

Valentina, Ruben.

De amiken ledöbbenten (még csak utónévkönyvben láttam):

Orália, Csörsz,

2009. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%

Ha lányunk lesz Elizabet ,ha fiú valószínűleg Alexander.

Fontos, hogy a vezetéknévvel jól hangozzon. Többféleképp lehessen becézni és ne legyen tömegnév,de túl különleges sem. Ja és se gyerekkorában, se felnőttként ne hangozzon hülyén. Legalábbis mi ez alapján döntünk.

2009. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
nekem a kis unokaöcsikemet Jusua -nak hivjäk,josinak,josikänak becezzük.elöször nem voltam ugy oda ezert a nevert,de olyan kis edes kisfiu! :)
2009. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ami fura név volt az Őzike, Erdő. Találkoztam már Ketrinnel, Hosé Armandóval...

Én Rita vagyok( látom még senki nem írta, hátha...) Bár én nem szeretem túlzottan:)

2009. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Málna tetszik ujjabban.
2009. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

Amiket hallottam furcsat a kornyezetunkbol:Fortuna,Darinka,Angyalka,Hajna,Szidonia,Odett.Fiuknal:Tihamer,Maddox,Leon,Raul,

Nekem kislanyom lesz(uh szerint) es Bonita Viktoria lesz a neve.Sokak szerint ez is furcsa.

Az en nevem amugy Noemi es ugy latom megint egyre tobben valasztjak ezt a nevet.Amugy Naomi lettem volna csak a kommunizmusba meg nem engedelyeztek.

A testvereimnek is kulonleges nevuk van:

Noverem:Rahel,ocsem:Ruben,hugom:Dorkas,kisebbik hugom:Rebeka.

2009. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!