Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem látszik még a petezsák?

Miért nem látszik még a petezsák?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam uh-on,akkor voltam 5+1 hetes.Már vagy 4 tesztet csináltam,mind + lett.Megvannak a terhességi tünetek is ( mellérzékenység,émelygés)Doki jövőhét péntekre hívott vissza,mert még csak a megvastagodott méhnyálkahártyát látta.tüszőrepedésem a 18-19ik napon lehetett. Korai volt az uh,v nem is vagyok terhes?mert itt olvastam sokakanak ilyenkor már a szikhólyag is látszódott.
2011. márc. 3. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez normális, ne aggódj. Valószínű, korai volt.
2011. márc. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Korai volt.Nekem 4+6on latszott a petezsak de a 14ik nap volt pem.
2011. márc. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
ha szoktad ezt az oldalt olvasni akkor miert nem olvastad el azokat a hozzaszolasokat is ahol azt irjak hogy a 6.-8. het elott feleslegesen mesz a dokihoz mert nem lat biztosat...mivel turelmetlen voltal ezert szereztel egy par izgulos napot magadnak es egy kis plussz penzt az orvosodnak...
2011. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem akartam ilyen korán menni,tisztában vagyok vele.csak barnáztam az előző héten,meg görcsölgettem,és a doki mondta,h megnézné.
2011. márc. 3. 13:15
 5/16 anonim ***** válasza:

szia, bocsika, de jól írtad le 18-a körül volt tüszőrep.??

Mert onnan 28-a hétfő amikoris orvosnál voltál az csak 10 nap, persze hogy nem láthatott mást mint megvastagodott nykh-t, de hogy lehetsz 5 hetes??

"V"

2011. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó mensim január 23-án volt.ez szerint 5 hetes.a tüszőrepedésem volt a 18ik napon:-))De így is írtam.vmit félreértettél:-))
2011. márc. 3. 15:46
 7/16 anonim ***** válasza:
ok. bocsika, most olvastam figyelmesebben, értem. Jó egészséget kívánok!
2011. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
felmerül a méhenkivüli gyanúja a barnázás miatt is, de azért nagyon remélem, hogy pénteken már látják és megnyugodhatsz. mindenesetre figyeld, hogy vannak-e arra utaló jelek.
2011. márc. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is barnáztam 5 hetesen, de 6 hetesen ott volt a bébi, és volt szívverése is.Többször is vérezgettem, de mindig mondta a doki, hogy nincs gond, jól van a baba. Gratulálok a bébihez, reméljük hamarosan látni is fogod!
2011. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást.aranyosak vagytok:-))
2011. márc. 7. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!