Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem látszik még a petezsák?

Miért nem látszik még a petezsák?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam uh-on,akkor voltam 5+1 hetes.Már vagy 4 tesztet csináltam,mind + lett.Megvannak a terhességi tünetek is ( mellérzékenység,émelygés)Doki jövőhét péntekre hívott vissza,mert még csak a megvastagodott méhnyálkahártyát látta.tüszőrepedésem a 18-19ik napon lehetett. Korai volt az uh,v nem is vagyok terhes?mert itt olvastam sokakanak ilyenkor már a szikhólyag is látszódott.
2011. márc. 3. 08:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok az utolsó válaszoló. Képzeld ugyanígy jártam tegnap mint te. Nekem sem látott a doki semmit. Neked azóta van valami fejlemény?
2011. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szia! tegnap voltam uh-on és 20mm-es petezsákot láttunk,ill már látszódott,h dobogott a pici szíve is!nagyon behozta magát a picike.Nagyon örülök! Te mikor mész uh-ra?
2011. márc. 12. 09:56
 13/16 anonim ***** válasza:
De jó, gratulálok!!:-) Én holnap megyek dokihoz.
2011. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
gratulálok, örülök, hogy minden rendben :)
2011. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!majd írj mi volt a dokinál!
2011. márc. 17. 08:16
 16/16 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam dokinál, 8mm-es gest.gyűrűt talált.Baba még mindig sehol.Szerinte ettől függetlenül minden rendben van.
2011. márc. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!