Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél mennyibe kerül egy...

Kinél mennyibe kerül egy szülés/magánrendelés Kecskeméten?

Figyelt kérdés
Te kihez jársz és mi a véleményed róla?
2009. jún. 23. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ne haragudj h ha zavarlak,mert nem kecskeméti vagyok!Csak az országban több ismerősöm is azt mondta h a szülés (azok a dokik akik nyiltan megmondják)Mindig a vizsgálati díj 10 szerese!mi Egerben 5-10 ezerért járunk vizsgálatra(Uh és fénykép függő az összeg)Boldog babavárást!
2009. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)) Szép napot neked!
2009. jún. 23. 11:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Dr. Horty Tamáshoz járok, nagyon jó orvosnak tartom. Most emelte fel a "vizitdíjat" 10 ezerre, előtte 8 volt. Szerintem ez az átlag. Nem kell hozzá sűrűn járni, eleinte elég 6 hetente (mások sokkal gyakrabban visszahívják a kismamákat, gondolom a pénz miatt). Most 28 hetes vagyok és még így is elég majd csak 1 hónap múlva mennem. Szerintem korrekt. Egyébként sok ismerősöm szült nála és mindenki meg volt elégedve vele. Én majd 40 ezret szánok neki szülés után.
2009. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! Én is kb 40-50-et akarok adni a dokimnak, csak nem tudtam mennyi az átlag. Köszi a választ!
2009. jún. 23. 12:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én dokim 7 ezerért rendel! Szerintem is 40 ezer ft kb ha nem olyan a doki aki megmondja a fixet!

1 válaszolónak. A 10 szerese azért durva lenne szerintem!!! Így is elég sok pénzt otthagy az ember a dokinál 9 hó alatt!

2009. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Te kihez jársz?
2009. jún. 23. 13:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Dr Steinmetz Györgyhöz járok.

Magánrendelése uh-al együtt 9ezer ft.

Szülésre nem kérdeztem meg tőle h mi a tarifa, nem is fogom. Lányomat annó 5 éve nála szültem. akkor 50ezret adtunk neki. Na azóta kissé másképp gondolkozok. A férjemmel együtt úgy döntöttünk 40 ezret kap a doki. De lehet h ott sem lesz...hisz augusztus végén lehet a világ másik végén lesz. Ügyeletesnek meg majd meglátom adok e. Az attó függ h bánik velem.Én szülésznőt fogadok majd a 32.héten. és neki szánok majd 10ezer ft-ot. + valami csomag.

29+4heteske

2009. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!