Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 napja késik. Terhes vagyok-...

10 napja késik. Terhes vagyok-e ha a teszt negatív volt de véreztem?

Figyelt kérdés
azóta kétszer volt pár cseppes vérzésem szeretkezés után.a hátam és melleim nagyon fájnak. hányingerem nincs csak fáradt vagyok.4 hónapja próbálkozunk. köszönöm!
2007. jún. 7. 14:44
 1/1 anonim válasza:
100%
Valószínű, hogy terhes vagy, abból gondolom, hogy én is így voltam: össze-vissza véreztem 3 hónapig, mire kiderült, hogy terhes vagyok, már nem volt mit tenni. Utólag: nem bántam meg. Bár volt 6 gondterhelt hónap, ugyanis szedtem a fogamzásgátlót (ezalatt egyszer hánytam, amit nem pótoltam újabb tablettával), és abszolút nem gondoltam volna az első pár hónapban, hogy baba lesz belőle. Hát lett, immár 17 éve.
2007. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!