Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! 11. hetes kismama...

Csillag Judit kérdése:

Segítség! 11. hetes kismama vagyok szörnyű megfázással és nagyon durva torokgyulladással ami már ráhúzódott a fülemre és a bölcsességfogamra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy ne szedjek gyógyszert, de az alternatívák (mézes tea, homeopátia, kamilla) semmit nem használnak! Ha nem teszek semmit többet ártok, mint védek!
2011. márc. 7. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt már nem lehet öngyógyítással megoldani, irány a háziorvos.

Persze, jó a tea, meg egyebek, de itt már komoly gyulladásról van szó, ami többet árthat a babának, mint a gyógyszer.

2011. márc. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak a magas láz és a gyógyszerek veszélyesek a babára.Egyébként meg ORVOS.
2011. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

menj el dokihoz és a nőgyógyászt is kérdezd meg mert az I. trimeszterben még nagyon sérülékeny a babád és baja lehet a vényköteles szerektől szóval nehogy az legyen hogy nyersz mert meggyógyulsz de

v.beteg lesz a babád v. elvetélsz.

2011. márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt.menj el gyorsan a házi dokihoz.Én ospent kaptam de neked lehet mást irnak fel.Gyorsan meggyógyultam tőle.A betegség többet árt mint a gyógyszer...
2011. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!