Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad-e szájvizet használni...

Szabad-e szájvizet használni terhesség alatt? Cserszömörcés, fogínyvérzésre használom.

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

bennem eddig nem merült fel h ezt nem lehet....szerintem miért ne??


én is használok rendszeresen amúgy és mivel nem nyeled le semmiben nem érinti a picit szerintem...

2011. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne használhatnál? Az ínygyulladás a hormonok megváltozása miatt jön létre,de nem okvetlen velejárója a terhességnek. Rendszeres szájápolással, fogkő eltávolítással legtöbbször megelőzhető. Használj gyógynövény tartalmú fogkrémeket, vagy kérj a fogorvosodtól 20%-os cinkkloridos ecsetelést, vagy vegyél a gyógyszertárban káliumklorikumot, és azzal öblögess.
2011. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, én is használtam és most is szoktam :)
2011. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!