Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen 3 kg-ot híztam. Ez...

26 hetesen 3 kg-ot híztam. Ez nagyon kevés?

Figyelt kérdés
Naponta 3szor szoktam enni, nem túl sokat. De ha többet eszek, akkor nagyon rosszul érzem magam. Nem kívánom az ételt, inkább csak gyümölcsöt meg tejterméket.
2011. márc. 8. 07:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez pont az amire azt mondod - meg sokan mások is hogy híztam..- pedig nem szedtél fel semennyit.

van egy egykilós babád nőtt a cicid több lett a véred és a magzatvíz +lepény súlya is ott van.


szóval tartod a súlyod ami szép teljesítmény !!!


Nem kell emiatt se szégyenkezni sőt!!



21+3 kismama -eddig 3 kg-mal vagyok több mint terhessség elött-

2011. márc. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

még első v.


húst szoktál enni??? ha nem fontos lenne a sok vasbevitel.

2011. márc. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is valahogy így volta, végig hánytam a terhességet, undorodtam az ételtől.(persze azért eszegettem) Én közben fogytam volna, de a baba az nőtt. Így 2 kg plusszal szültem, és 6 kg-al voltam kevesebb szülés után.
2011. márc. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem,nem kevés. A babád elveszi, ami számáraszükséges. Ha az uh-n az ovos szerint megfelelően fejlődik, ne izgulj. Én egydekát se híztam, végig tartottam a 62 kilót... ígyis normál súllyal született a lányom. Különben meg a iéd most kezd majd igazán növekedni, hízni, tehát még bőven hízhatsz, legfeljebb nem marad aszülés után rajtad túlsúly...
2011. márc. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én is alig bírok enni. Amikor nekiállok kajálni, rögtön nyomódik a gyomrom, nem esik jól.

Én is 3 kilót híztam eddig, a védőnőm szerint teljesen rendben van.


24+5 hkm

2011. márc. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 28. hétig 2 kilót híztam, aztán a 38. hétre összesen 10 kilóval voltam több, mint a terhességem kezdetekor. Szülés után 0,5 kiló többlettel jöttem haza.
2011. márc. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Húst, halat, májat is eszem. Meg szedem a vas tabletát.
2011. márc. 8. 08:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok, és 4 kilót híztam. Szerintem ez a normális, nem az, aki 20-30 kilókat hízik. A babám 30 hetesen nagyobb volt 1-2 héttel az átlagnál, úgyhogy ő szépen fejlődik. De azért a napi 5 evés sokkal egészségesebb, mint a háromszori.
2011. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
attól is függ, hogy mennyiről indulsz. ha alapból is vékonyka vagy, akkor nem ártana picit több hizás. de ha ideális súlyú vagy, akkor igaz, hogy nem sok, de nem is kóros. ha igy haladsz a végére azért lesz olyan 7 kiló plusz és az már jó.
2011. márc. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem baj. Én összesen 7 kilót szedtem fel a terhesség végéig. Mikor hazaértünk már semmi nem volt rajtam. A babád meg elveszi ami neki kell, ne aggódj. A lényeg hogy vitamindúsan és változatosan étkezz. Ha egészségesen étkezel, nem is fogsz sokat hízni.
2011. márc. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!