Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen 1 kg-ot híztam....

15 hetesen 1 kg-ot híztam. Védőnő szerint jó, orvos szerint kevés. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Volt kb. 5-6 kg felesleg rajtam amikor pocakos lettem.


Az első időkben a hányások miatt nem mozgott a súlyom, most indult el.

Szerintetek?


2011. máj. 31. 09:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Teljesen jó !
2011. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó, főleg, hogy írod, hogy volt felesleged is. Én a BMI szerint alultáplált voltam terhesség előtt, s mégsem híztam semmit az elején. Nőtt a pocakom is, de nem mentek a kilók. Aztán egyszercsak beindult, mint neked...1-1 kg. a 20 héttől heti 2 is volt...most 32 hetesen 10 kg van rajtam...de az utóbbi 4 hétben nem hiztam egy grammot sem..
2011. máj. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jó!Nem az a lényeg hogy 1 kg vagy 5 kg a hízás,abban az esetben ha a vitaminok és a tápanyagok megfelelő mértékben bejutottak a szervezetedbe.

Arról nem is beszélve,hogy még most fognak igazán felszaladni a kilók.


Legalább neked nem kell visszafognod magad.

Én első terhességemnél iszonyatosan éhes voltam 24 órán keresztül az első hetektől fogva. Ragadtak fel rám a kilók,15 hetesen szerintem már legalább 5kg volt rajtam pluszban,és a vége 25 kg lett! Ami nagyon sok!

És az utolsó harmadban már nem "zabáltam" annyira mint az elején,mégis szaladtak fel a kilók megállíthatatlanul.

/Egyébként azt rontottam el,hogy naponta szedtem az Elevitet,ami mint kiderült túl sok volt,és attól volt farkasétvágyam is!!/


Most 7 hetes vagyok,és már híztam 1,3 kg-ot.


Na,bocsánat hogy hosszú lettem.

Jó az 1kg,de egyél rendesen!

Boldog babavárást!

2011. máj. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem is tökéletes,én a 20.hétig semmit nem híztam...most tartok a 29.hétnél és +5kg.

Üdv

2011. máj. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

14 hetes kismama vagyok,második babámat várom. Eddig 2kgot híztam,pedig ami jól esik mindent megeszek!:) Feleslegem nekem mondjuk nem volt,nem is voltam rosszul az elején se,alkatilag sovány vagyok. Nem bánom ezt,hiszen nemsokára úgyis nagyobb ütemben jönnek fel majd a kgok.

Szerintem teljesen ok,hogy ennyit híztál.

2011. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszokat!

Eszem mindent, rendszeresen próbálok étkezni.

NA, az Elevit nekem is nagy étvágyat csinál. Eddig minden nap szedtem, de lassan elfogy :)


Mindenkinek jó egészséget kívánok!

2011. máj. 31. 09:55
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a 23. hétig nem híztam, sőt fogytam (nem volt feleslegem).

Úgyhogy a te 1 kilód tökéletes, nem értem miért lenne kevés, hiszen ilyenkor még nagyon pici a magzat! Ne aggódj, az a lényeg, hogy ő jól fejlődjön!

2011. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is tökéletes. Én 13 hetes múltam a pocakom már növöget és mégis fogytam 0,5kg. A védőnő erre azt mondta, hogy tudja az a baba, hogy honnan kell elvenni. Rajtam is van egy kis felesleg.
2011. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én az első négy hónapban folyamatosan fogytam,majd megállt a fogyás és a múlt héten már egy kilóval többet mutatott a mérleg! 18+1h km
2011. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szia!ne foglalkozz a kilókkal.nekem is mindenki azt mondja hogy milyen kicsi a pocakom meg hogy milyen keveset híztam.de a lényeg hogy a babám szépen fejlődik a pocakomban.most 34hetes kismama vagyok és eddig 4és fél kilót híztam.
2011. máj. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!