Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lesz furcsa a vége felé?

Mennyire lesz furcsa a vége felé?

Figyelt kérdés

mennyire lesz furcsa és nehéz mozogni illetve elvégezni a mindennapi teendőket nagy pocakkal? el nem tudom képzelni pl. hogy húzzam fel a zoknim akkora hassal :)

9 hetes kismami vagyok


2011. márc. 8. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz nagyon furcsa mert nem hirtelen lesz nagy hasad hanem mindig kicsivel nagyobb lesz.


most még első babásként az elején furcsa meg szokatlan belegondolni de mire ott leszel már ügyesen megy minden.

2011. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz fura,csak vicces.Én legalábbis nagyon jól szórakoztam a bénázásomon:))

A zokni még csak-csak,na de a cipő...

2011. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hehe :) köszi a válaszokat

akkor gondolom a körömlakkozást felejtsem is el :D

2011. márc. 8. 15:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég furi...

Körömlakkozás... Én a pedikűrt is pedikűrössel csináltatom már 2 hónapja.

+ sűrűn leeszem magam, mint egy óvodás - és mindig a hasamon landol a kaja.

+ az ajtókat is rányitom a saját hasamra, mert elfelejtem, hogy távolabb kéne állnom, mielőtt nyílik az ajtó.

+ a mosogatás 0,5 méterrel a mosogatótálcától


Én is derülök rajta, de főképpen a páromat szórakoztatják ezek a dolgok.

2011. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:)) én tömött buszon lökdösök pár embert akaratlanul, pedig még épphogy csak gömbölyödik. kicsit intimebb: lent a borotválás hogy megy? illetve a szexet meg lehet oldani kényelmesen majd? bocsi a sok kérdésért, csak baromi kíváncsi vagyok :)
2011. márc. 8. 15:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem inkább szülés után volt furcsa, mert hirtelen eltűnt a pocakom. De mivel szépen folyamatosan növekedik, megszokod, fel sem tűnik, hogy milyen nagy.

De valóban, nagyon vicces helyzetekbe keveredtem a bénáskodásom miatt :)

Antibundátlanítás végülis nem volt nehéz, "érzésre" ment :) a végén tükörrel ellenőriztem.

A szeretkezésben meg feltaláljátok magatokat :) Misszionárius póz persze kicsukva, a többi okés.....

2011. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hohó lakkozás?Örültem,ha le tudtam vágni:)Borotválkozni tükörrel,szex meg kreatívan.Nagyon sok póz van,ami mehet,még változatosabb is a dolog.
2011. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

15:44 vagyok.


A borotválkozásban extra béna vagyok, mert semmi nem olyan ott, mint pár hónapja... A 32. hétig simán ment, most már nem :(


Na a szex az ami megy!


Üdv: 39+5 hetes km

2011. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Borotválkozást megoldottam tükörrel, illetve párom is segített, nagyon szépen meg tudta csinálni nekem. :) De a lábamon köröm levágás meg lakkozás, húúú, az nem volt egyszerű. Oldalra kirakni a lábam, felhúzni amennyire megy, sokszor szenvedtem, ráadásul óriás hasam volt.

Egy mázlim volt, hogy igazán nagy pocim nyáron volt, nem kellett zoknit és kötős cipőt hordanom, csak belebújtam mindig egy papucsba.

2011. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!