Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, nektek is szokott...

Kismamik, nektek is szokott lenni szexuális töltetű álmotok?

Figyelt kérdés
Én 22 hétben járok, és az elmúlt időben elég sűrűn álmodok szexuális töltetűt.. Ti is így vagytok ezzel? :))
2011. márc. 8. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hajjajj! :D


ez a bónusz :) Nekem általában orgazmus is kíséri, lassan hozzá szokom, hogy nem én irányítom. :)

2011. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hűűű...az első válaszoló pont azt írta,amit én akartam,bár nekem a 2 terhességem között is volt néha ilyen!Pont az orgazmusra ébredek! :)
2011. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de kemény... nekem még orgazmusom nem volt álmomban... :))) De ki tudja..lehet, h ami késik, nem múlik :)))
2011. márc. 8. 16:47
 4/11 anonim ***** válasza:
22. hétben vagyok, csatlakozom az előttem szólókhoz!:)
2011. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már anyuka vagyok 8 hónapja de folyamatosan ilyenek az álmaim,és nekem is az orgazmus kíséri....
2011. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem ma délutáni alvás közben volt először ilyen. Én is orgazmusra ébredtem és kicsit meg is ijedtem. Legutóbb pont egy orgazmus után kezdtem el vérezni. Szerintetek az álombeli orgazmusnál is ugyanúgy összehúzódik a méh?
2011. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem igen összehúzódik, max nem annyira, de én is csatlakozom nekem is vannak ilyen álmaim és nekem is orgazmus kíséri, mondjuk érdekes mert ébren nem vagyok az a nagy szexistennő mostanában:-(
2011. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van álmomban orgazmusom.A múltkor sikerült "elcsípnem" vagyis már nem voltam annyira bekómálva közben.Van rendesen méhösszehúzódás közben,de gyengébb.
2011. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de durva, nekem is volt, de már a terhességem előtt is, után is, közben is. én sokáig azt gondoltam, hogy csak a férfiaknál van ilyen, de nem. és ezek szerint nem is olyan ritka :))
2011. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én 18 hetes vagyok és elvagyunk tíltva a szextől mert a méhlepény mellsőfali és mélyen tapadt !!Úgyhogy már nagyon hiányom van és rendszeresen álmodok és én is orgazmusra ébredek!!!
2011. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!