Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam dokinál, és...

Tegnap voltam dokinál, és hüvely heveny gyulladást állapított meg.6 hetes pocakos vagyok. Baja lehet a babának?

Figyelt kérdés
Első baba lenne, és annyira aggódom, hogy nehogy valami baja legyen. Már ver a pici szíve, tegnap néztük meg, amikor kiderült,hogy van egy ilyen bajom. Nem adott semmi gyógyszert, nem is mondott semmit, csak visszahívott 2 hét múlva kontroll UH-ra, ahol majd adnak beutalót vérvételre, meg ilyenek. Vett kenetet is, és elküldte kivizsgálásra. Nem lesz addig semmi baja a babának, amíg ki nem kezelik ezt a gyulladást, ugye? Csak furcsállom, hogy nem adott semmi gyógyszert a bajomra, és megvárja a kenet eredményeket. Amúgy semmi tünetem nincs, nem fáj, nem viszket, nem büdös, tehát fel sem merült bennem ez a lehetőség... :(
2009. febr. 19. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem mondta h baj van akkor nincs ne aggódj, ilyen korban amikor még olyan pici s olyan nagyon jól be van ágyazódva, méhszáj is totál zárt, semmi baj nem lesz, ez inkább szülés előtt lenne veszélyes
2009. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugodj meg nem lesz semmi baj!

Én is így indítottam 6 hetesen, sőt utána nekem sajna a gombás fertőzés végigkísérte a terhességemet.


Most 5 hónapos a kislányom, makk egészséges! :)

2009. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, egy kicsit megnyugtattál. :)

Tegnap csinált hülvelyi UH-t, és azóta barnázgatok. De mondta is, hogy ez ő volt, és ne ijedjek meg. Már nem olyan vészes, de azért reméltem, hogy mára elmúlik.

Amúgy nem mondta, hogy bármi baj lenne, igazából semmit sem mondott, csak hogy van egy ilyen gyulladásom.

2009. febr. 19. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt gyulladásom a legelején (még nem tudtam hogy babás vagyok) és kezeltük is kúppal. Én akkor kicsit megijedtem, hogy a gyulladás vagy a kúp nem ártott e! A doki megnyugtatott, hogy a picinek semmi baja nem lett! Ne félj, jó helyen van a csöppséged!

25 hetes kismami

2009. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!