Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Kismama ruha árakról...

Kismamák! Kismama ruha árakról, választékról hogy vélekedtek?

Figyelt kérdés

Én már számtalan helyen szétnéztem, de nagyon sok iszonyatos ruci van. És az árak, 6-8 ezer egy felső? Még eddig egy csini farmert vettem, 6EFt-ért. Az még talán elfogadható volt. Ti hol vásároltok? Jnsz megye és Budapest nekem a legjobb. :)

13 hetes km


2009. febr. 19. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Alaposan olvasd át a kérdéseket, rengeteg ilyen kérdés volt már.

Én kifejezett kismama felsőt nem vettem. Kimentem a piacra, a Sárkány centerbe és sima felsőket vettem, szerencsém volt, tavalyelőtt a mell alatt vágott felsők voltak divatban (nem mintha érdekelt volna, hogy ha nem divatos), már nem emlékszem, hogy mennyiért vettem, de biztos, hogy nem 6-8ezerért.


Amit én tudok ajánlani:

[link]

2009. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Siralmas, sőt borzalmas a legtöbb helyen. Divatosnak nem éppen mondhatóak. Én szinte minden, nem: minden kismamarucimat turkálóban vettem. Így sokkal több ruhát szerezhettem be, mintha újonnan vettem volna egy-két egyenrucit.
2009. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nyíregyházi vagyok, de itt sem túl jó a helyzet (olyan mint az esküvő: kimondod azt a szót, hogy kismama, és mindennek az ára a duplájára nő...). Én személy szerint varratok, egy nacit 2-3 ezerből megúszok, és tutira csinosan áll. Szóval, szerintem ha van megbízható varrónőd, ne költs fölöslegesen!

Jó babavárást, egy 13 hetes pocakos.

2009. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Én is sok helyen voltam már, de a választék nemigazán megnyerő számomra.Az árak meg rettenetesek.Én Miskolci vagyok.Szerencsém volt egy üzlettel, mert épp kiárusítása volt, az üzlet megszűnése miatt, így a 16,000.- nadrágot, és felsőt megkaptam 8000.- a 9000.- nadrágot meg 4000.- De ha annyiba került volna mint ami volt a cetlin, az tuti nem veszem meg.De sajna valamibe járni kell. eddig még talán a cristina moda márka jött még be, legalábbis felsőből :)
2009. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló! Alaposan átolvastam a kismama ruha címszóval szereplő kérdéseket, de csak olyanokat találtam, hogy pl. Debrecenben hol lehet km ruhát kapni stb. Én konkrétan arra voltam kíváncsi, hogy mi a vélemény, mert nekem ez a sok színes-mintás ruha nagyon nem tetszik, rossz anyagból, magas áron. Lehet rosszul fogalmaztam...Köszönöm a válaszokat! :)
2009. febr. 19. 15:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! A Corában is vannak kismama ruhák, az áruk elfogadható én nem is olyan rosszak. A C&A-ban is vannak jó kismamaruhák, az áruk jó. Szolnokon van még a Brendon ott is vannak ruhák, de elég drágák.

Amúgy nem biztos hogy megéri beruházni, max 1-2 nadrágra, de felsőkre nem, én úgy csináltam hogy vettem 1-2 számmal nagyobb méretű tunikákat és azokat használtam. Ha nyáron lesz nagy a hasod, az jó mert egy szoknyába aminek gumis a dereka elvagy ha a felsőket tudod variálni.

2009. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem személy szerint felháborít, hogy milyen árakat kérnek el a kismamaruhákért. Majdnem dupláját, mint a nem kismamás változatért. Így én azt csináltam, hogy vettem egy nadrágot és az volt a minta, arról varrattam a többit, sokkal olcsóbb, mint újonnan megvenni. A felsőket meg olyanokat vettem, amiknek hosszú a derekuk, nem kismamafelső, de nekem nem is tetszenek az "A" vonalúak. Turikban nagyon sok és jó ruhát lehet találni.

Pesten egyébként van Cristina Moda, Brendon, meg ki tudja hány féle kismamaruha bolt. De a legjobb és legolcsóbb szerintem a turi.

26 hetes kismami

2009. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a terhes nadrágokat a C&A-ban vásároltam, 6-10 ezer-ig vannak, 4 méretben kellett vennem, kb. 2 havonta nőttem őket ki, de szerintem ott lehet a legdivatosabbakat kapni, a farik nagyon jók, s a szövet nadrágok is. Felsőt egyet sem vettem ami direkt kismama felső lenne, hanem vettem 3 különböző színű sima hosszabb fazonú garbót C&A-ban 1500/db (piros szürke zöld) s egy fekete kötött ujjatlan bolerot, amivel nagyon csini mindegyik, s végig kitartottak, mert nyúlnak.

Valamint vettem hosszított kötött pulóvert, és olyan átlátszó anyagú, mintás, mell alatt bővülő felsőt, amit a garbókra rá tudok venni.

39 hetes kismama

2009. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Nikcsi ***** válasza:

Szia!

Igaz en nem Mo-rol irok, de talan tudok segiteni. Az otthoni valasztek szerintem borzalmas es szegyenteljes osszegeket elkernek ertuk csak azert mert kismamaruha, ami raadasul nem is szep. En Angliaban elek, itt hatalmas valasztek van, nagyon csinos, igenyes ruhakbol es ami lenyeges fele annyiert mint otthon. Felsokben jobbara en is az eggyel nagyobb szamu sztreccseket vettem, vegig kitartottak, de azert beszereztem jopar direkt kismamaknak valo uj ruhakat is az otthoni ar toredekeert. Akit esetleg erdekel: www.ebay.co.uk, meg postakoltseggel is megeri. Olyasmi oldal mint otthon a teszvesz vagy a vatera, csak joval nagyobb. :)

Sok sikert! :)

2009. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én nadrágot Pl: átvarrattam kismama nadrággá! 3 db.ot varrattam át passzé anyaggal 1ütt került 5480 ftba!Ami nagyon jó nem? És praktikus! Felsőim meg általában hosszabb tunikák:)! Én jó minőségű turiba vásárolok:)! Nagyon jó ruhákat!! És ott sok a kismama ruha!
2009. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!