Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok olyan babakocsit,...

Ajánlanátok olyan babakocsit, ami megfelel a lenti feltételeknek?

Figyelt kérdés

- 3 funkciós (sport, mózes, autósülés)

- nagy kerekű

- tartós

- 80-100000 alatt van az ára


2011. márc. 9. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]


A 6.-tól kezdődnek azok, ahol a hordozó is szerepel. Tetszik? :-) Üdv.

2011. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ehhez mit szólsz? :)

2011. márc. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szuperek, köszi!! Az a baj, h webáruházak, tehát nem lehet megnézni, máshol kell megtologatni..
2011. márc. 9. 16:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az első nemcsak webáruház. Bonyhádon van boltjuk, de gondolom, máshol is. Nem tudom, hol laksz, de gondolom, máshol is van boltjuk, ahol meg lehet tekinteni élőben. De nagyon jó babakocsi, én már kipróbáltam :-) Üdv, első voltam.
2011. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok!Mi sem innen rendeljük!Megtudtuk nézni.Ki tudtuk próbálni!Ez a fajta babakocsi elég sok bababoltban megtalálható!Érdeklődj utána, hátha felétek is meg tudod nézni valahol!sok sikert. 26 hetes kismami
2011. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!! Pestiek vagyunk, nem találtam olyat, ahol meg lehetne nézni, mondjuk nem mindegyik kocsi van fenn a neten, ami a boltban is van, szóval lehet, h van valahol.. Hol néztétek meg?
2011. márc. 9. 16:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van (piros szürke szín)


[link]



Imádom!!!!!!!! Élőben még szebb, mint a képen, nagyon könnyű vele közlekedni, pár perc alatt szétszerelhető.

2011. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak újat keresel?
2011. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg ezt az oldalt!Ez Pesten van!Ez rendes üzlet.Én nem vagyok pesti!De jó áron lehet kapni babakocsikat! 2. válaszoló

2011. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2011. márc. 9. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!