Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hihetetlen lelkiismeretfurdalá...

Hihetetlen lelkiismeretfurdalás? Hogy pont a saját kislányom illatát nem bírom?

Figyelt kérdés

Második babánkat várom, 8 hetes vagyok. És pont úgy, mint az első terhesség alatt, most sem bírom a "finom" illatokat: tusfürdő, testápoló, parfüm, öblítő, szóval minden olyasmit, amit egyébként nagyon szeretek. És az én pici lánykám is annyira kis illatos, mindig tiszta ruhát kap, babasampon, fürdető, egyszerűen imádom a kis babás illatát.....és most....leírni sem merem :( Szóval ma is lépkedett felém, megéreztem az illatát és egyszerűen ki kellett szaladnom a wc-be hányni. Aztán csak sírni tudtam, hogy lehetek ilyen :( Annyira bánt, remélem ez a szag-illat érzékenység hamarosan elmúlik, mert ez így nagyon gáz!!!!!! Jön, ölel, puszil, szeret és én csak koncentrálok, hogy ne kelljen....húúúúúú....

Volt már valaki így? Persze biztos azért is érint ilyen érzékenyen, mert mostanában minden érzékenyen érint, de ez sok(k).....


2011. márc. 9. 15:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én a volt anyósom szagát nem bírtam előző terhességeknél,és sincs lelkiismeret furdalásom :))))

Ezt csak azért írom, hogy kicsit jobb kedved legyen (hátha)Egyáltalán nem kell, hogy bántson a dolog. Biztos szörnyű lehet, de hidd el, hamar el fog múlni. Nem tehetsz róla, ne emészt magad, fel a fejjel!

2011. márc. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!!


Először is nyugi, nem a picit nem szereted hanem az illatokat ami nem ugyan az !!!

2. szerintem jobb lenne a picinek is ha hypoallergén illatanyag mentessel fürösztetnéd, meg mosnád a haját így Te sem lennél rosszul és a picinek is biztonságosabb lenne mint a parfümös termékek.

Öblítőt csak keveset, vagy dupla öblítést!!! Vasaláshoz meg nem kell semmi vasalást könnyítő illatos spray...


Ne legyen bűntudatod csak változtass hogy ne legyél rosszul !!!! :))


Minden jót és nagyon boldog Baba várást!!!!

2011. márc. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen, valószínű ha anyóssal lenne ez a helyzet, engem sem zavarna :D


A fém ízt én is hallottam már, szerencsére én ezt eddig nem éreztem, azért az se lehet valami túl jó.....


14 hónapos a kiscsaj, annyira még nem lehet vele elbeszélgetni :) De jó, hogy kérdeztem, mert jöttek tippek, amik úgy tűnik, magamtól nem jutottak volna eszembe: visszatérni a gyógyszertári fürdetőhöz - mondjuk egy jó ideje a férjem fürdeti, remélem neki is tetszik majd az ötlet (mindig jókat mókáznak a habbal) az ecettel való öblítést még nem is hallottam....

Úgyhogy köszönöm az ötleteket és a "vigasztalást" is!!!


Szép napot mindenkinek!

2011. márc. 10. 08:12
 14/15 TKI Ibolya ***** válasza:

Hát én teljesen megértelek mert ugyan ebben a cipőben jártam mint te.Nem büdös a lányod nem a test szaga amit érzel hanem egyszerűen az összhatás illatilag amit nem tudsz elviselni.Szegény lányom hozzám is jött ölelkezni és én is majd elhánytam magam.A fiamnál nem.Aztán idővel elmúlt.Mi még tusfürdőt is váltottunk.


38+5 hkm

2011. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az én legkisebb lányom is 14 hónapos. :)


(23:08-as v)


Vele még tényleg nem lehet megértetni, de próbálj ki minden ötletet! Szegényt ne utasítsd el ha ölelésre vágyik, jaj de nehéz lehet a helyzeted! Kitartás és minden jót!

2011. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!