Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bele tudál nézni a babád...

Bele tudál nézni a babád szemébe, lelkiismeretfurdalás nélkül?

Figyelt kérdés
Rokonom kislánya, 41. hétre, 2400g-mal született, intenzívre került, egy hetesen alig eszik, mert végigdohányozta a terhességet és még ki tudja mi baja lesz...
2010. szept. 22. 11:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%

Szegény kislány...

Én tükörbe sem tudnék nézni, nem hogy a gyerek szemébe.

Jobbulást a kislánynak!

2010. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Szegeny kicsi lanyka,en nem cigiztem de a ferjem igen es amikor megterhessedtem el is hagyta a cigit,es en meg a kaverrol is le mondtam pedig max 1 ittam meg egy nap,nem h agyon cigizem magam.Hat nem tudnek tukorbe nezzni nem h a kislanyra.
2010. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%
Remélem ezt azok a kismamák is olvassák, akik -értsétek megsehogysemtudomlerakniacigitterhesen- kategóriába tartoznak!!
2010. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Én nem tudnék nyugodt szívvel egy szál cigit sem elszívni, ha tudom, várandós vagyok. Szerencsére nem is tettem, de gyűlölöm nézni is, ahogy hatalmas pocakkal dohányoznak...
2010. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%

Szerencsémre ezt a kérdést magamnak nem kell megválaszolnom. Soha nem dohányoztam, nem ittam, nem drogoztam, a dohányzós helyeket is igyekszem kerülni.

Próbálok egészségesen étkezni (mondjuk hányósan elég nehéz), a babám egészsége mindennél fontosabb számomra.

Csak szegény kicsi lányt sajnálom!

2010. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő szerintem nem is tudja, hogy a cigi miatt lett kicsi, nem jöhet haza, mert alig eszik a baba, neki erre az volt a válasza, hogy akkor írjanak tápszert! Bár lehet jobb lenne neki a tápszer, mint a nikotinos anyatej!
2010. szept. 22. 11:48
 7/33 anonim ***** válasza:
51%

Ne haragudj,de orvos vagy,h tudod h amiatt következett be. És miért irod ki ország-világ elé más hatalmas gondját? és honnan tudod,h nem sir,akkor mikor Te nem láttod? és h nem kétségbe esésébe fordul már a tápszer felé?

Reméljük a legjobbakat,h hamar neki áll enni a baba,szépen gyarapodik,és makk egészséges lesz.

2010. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyen emberektol egnek all a hajam! Minek neki gyerek ha mar az elejen egy ilyen dologrol nem tud lemondani?? Ha megszuletik a baba sokkal tobb es nagyobb dolgokrol is le kell mondani.. Es nem ugy beszelek hogy soha nem voltam dohanyos, mert nekem is elment egy doboz egy nap, de amikor eldontottuk hogy probalkozunk akkor lecsokkentettem, szinte csak a munkahelyemen szivtam egy-ket szalat, majd amikor pozitiv lett a tesztem nemvart elott 4 nappal, ott helyben letettem es azota eszembe sem jutott hogy ragyujtsak. Csak akarni kell! Fuu de idegesitoek az ilyen anyak....
2010. szept. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
11.52 Sírhat is, ha senki nem látja, de már késő! Szerinted mitől lett kicsi 41 hétre? Mindketten magasak...
2010. szept. 22. 11:56
 10/33 A kérdező kommentje:
De akkor is undorító a dohányzás terhesség alatt, ha nincs következmény, amit alig hiszek!
2010. szept. 22. 11:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!