Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! Mikor lesz vége az...

Segítség! Mikor lesz vége az érzelmi labilitásnak?

Figyelt kérdés

Féltékeny vagyok őrülten, de nem mutatom ki. Egyszerűen utálom párom viselkedéseit, múltkor azon fakadtam majdnem sírva (de nem volt szabad, mert párom nem szereti látni ha sírok), hogy inkább az apjának vett konyakot (semmi alkalom, csak hogy igyon mert szereti) és az én bonbonomat visszarakta, mert a kettőre nem volt pénze.

Most visszagondolva megint könnyezek, de az előbb azért sírtam, mert nem találtam a kis lábast, nem volt a helyén.

Csúnyának érzem magam nagyon, tele vagyok pattanásokkal és bár még csak a 17. hetet taposom, de már sokat híztam és nem jönnek rám, az eddigi bő nadrágjaim sem. Tele vagyok hurkákkal, a mellem csúnya és még mi lesz!?

Úgy érzem ha ez nem változik biztos, hogy szét megyünk.


2011. márc. 10. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát neharagudj de szerintem egyértelmü volt a párod jelzése hogy nem költ rád.


Kicsit próbálj meg visszafogni .. tudom hogy nehéz de az Ő üzenete egyértelmü volt a fontossági sorrendet illetően.

2011. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mikor lesz vége ugyanis a csúcspont szerintem csak szülés után jön el...szerintem a hormonok tombolnak benned, próbálj 10-ig számolni és átgondolni a dolgokat hogy még a terhesség előtt hogy reagáltál volna ezekre a szituka!!


A közös életetek igazán még csak most kezdődik, fel a fejjel!!! Pár lábosért, bon-bonért, konyakért még nem kell a válásra gondolni!! Most már egy család vagytok és legyél boldog hogy megélheted a baba várás csodáját!!! Gondolkodj pozitívan!!! A plusz kilókra meg figyelj az étkezéseddel, a tested meg most megváltozik de szülés után majd vissza alakul...ez egy átmenet :)))


Próbálj jókedvűen és pozitívan gondolkodni, csinálj olyan dolgokat amik boldoggá tesznek!!


Fel a fejjel ez csak hormonális !!! :))

2011. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
OK. lehet hogy nyers voltam de valahol meg kell érteni a férfit is egy ilyen helyzetben..
2011. márc. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Visszafogni? Mit fogjak vissza? Az ő költekezéseit, azt hogy elköltötte a spórolt pénzünket egy olyan motorbicikli felújítására tavaly, amit azóta sem használt, modván, hogy majd vissza spórolja? Azóta sem tett egy forintot sem félre. Karácsonyra sem vett semmit, de nem várom el, nőnapra sem vett még egy szál virágot sem. Nem várom el. Csak akkor az esett rosszul, hogy "veszek neked, mert szereted" majd, "mennyi pénz van nálad, mert apunak venni kell italt..., jajj nem lesz elég, nem baj vissza tesszük a bonbont".

Ennyi.

Nem baj. Értettem a célzást.

2011. márc. 10. 13:56
 5/13 A kérdező kommentje:
Persze lehet, hogy én fújom fel, de lassan megöl az ideg.
2011. márc. 10. 13:58
 6/13 anonim ***** válasza:

-férfiak ha nem elektronikai kütyü akkor motor/kocsi ezzel tudni kell együtt élni manipulálni kell őket szeretettel nem hisztizni persze jogos amit írtál de nem szabad hagyni.


- viselkedj Te is így vele... ha ezt kapod add ezt.


- totál világos hogy nem tekint nőnek ezen kell változtatni nem látja benned a nőt akinek akár egy vadvirággal is kedveskedik nemhogy érzelmileg adna bármit is -

2011. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

13.52-es vagyok


Jaj..férfi...sok pasi "bamba"....


szóltál már neki hogy rosszul esnek neked ezek a dolgok??


Pl h milyen jól esett volna ha kedveskedik Neked egy szál virággal??

Ha nem akkor szerintem kellene mert sajna sok pasi magától nem jön rá mi is egy nő igénye és nem azért csinálja mert nem szeret hanem mert "bamba" :))

2011. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ő a tipikus anyuci fia, de mivel korán meghat az anyukája így apuci kicsi fia lett.
2011. márc. 10. 14:06
 9/13 A kérdező kommentje:
Az apja a minap azt mondja neki dühösen: "Minek költöd a pénzed magán ultrahangra, inkább csinálnál vele valami okosabbat." Elszégyellte magát, mire én mondtam neki, normálisan, hogy a fiúnak nincs egy forintja se épp. Miből fizesse az ultrahangot? Én vettem eddig mindent, vitaminokat, magnéziumot, vastablettát, az orvost és az ultrahangot is én fizetem. Nem keresek jobban mint ő, csak nem költöm el a pénzem, mármint amit nem muszáj.
2011. márc. 10. 14:14
 10/13 anonim ***** válasza:

Amúgy te szereted a párod?

Mert most ahogy beszélsz róla, nem úgy jön le. Ha az életben is így vagytok, nem csodálkozom rajta, hogy nem hoz virágot és inkább motorra költ.

Én is voltam terhes, bennem is tomboltak a hormonok, de azért kordában tudtam tartani.

2011. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!