Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire megbízhatóak a...

Mennyire megbízhatóak a Raf-Pol babakocsik?

Figyelt kérdés
Tudna valami segíteni. Első baba, és babakocsit mindenképpen újonnan szeretnénk megvenni, de nem vagyunk járatosak babakocsi ügyeben :-)
2011. márc. 10. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom biztos lesz aki azt írja hogy élete legjobb kocsija nekem életem legszarabb volt bármi ami lengyel és mindenkit lebeszélek róla hogy ilyesmit vegyen önszántából.


amúgy a gyerek szempontjából jó kényelmes kocsi de ha nem vagy díjbírkózó hanem 50 kg-os kismama akkor valszeg szenvedni fogsz mert nekem 48 kg-osan féléves gyereket olyan volt benne tolni mintha úthengert tolnék el egy építkezésen.

2011. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, esetleg tudnál másik márkát javasolni?
2011. márc. 10. 16:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Pierre Cardin

[link]

és a 822 is sokkal jobb nála.


[link]



igen tudom drágák de a Raf polt ha el akarod adni sehol nem adnak érte 20-nál többet ... tapasztalat.

2011. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem minden lengyel kocsi rossz!De ezek az olcsóbbak tényleg azok!!!!Én mindig elmondom,hogy volt egy ilyenem 4 hétig,aztán kuka!!!És vettem egy drága lengyel kocsit ,ami jó is.Senkinek nem ajánlom,hogy vegyen egy ilyen nagy batárt,még ha jó az ára,akkor sem.Ha nem tudsz rá többet szánni,akkor vegyél inkább egy használt,de jó minőségűt!Higyj nekem...
2011. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már ketten mondjuk és tök igaza van a válaszolónak.
2011. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy hol laktok.Ha faluban,terepre, zötykölődős utakra, akkor szerintem tök jó.Ha viszont városban,buszra fel-és le, lépcsőn fel-és le, akkor igencsak súlyos, nehéz.Nekem is ilyen Raf-Pool Twistem van, aminek bolygósítható 2 kereke, meg fixálható is.(Én falun lakom.)Ha most azt nézed, hogy 2 év garancia is van rá, akkor annyira rossz nem lehet!!!
2011. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Elég meggyőzőek voltak :-(

Lettem róla.


Szép estét!

2011. márc. 10. 19:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon jó a raf pol fenix!!!
2011. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is lengyel van, igaz én sem cipekedem, mert kertes házunk van-én spec imádom, pedig olyan nagy darab sem vagyok.
2011. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A 20:19-esnek!


Én konkrétan az alábbira gondolok:

[link] Megnéznéd? Miért tartod jónak? Amúgy Budapesten lakom, tehát kell majd cipekedni.

2011. márc. 11. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!