Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire igaz? Intim mosakodóg...

Mennyire igaz? Intim mosakodógél, idegeskedés, apró görcsök, babakocsik.

Figyelt kérdés

Mennyire igaz az, hogy nem szabad intim mosakodógélt használni? Akkor csak Baba szappant?

Ha sokat idegeskedek az kihat a Baby későbbi korszakára?

Apró görcsök, amik elmúlnak valóban természetessek a 13.hét körül?

A kisebb kerekű babakocsik csak látszólag vannak alacsonyabban, mint a nagykerekűek?


2011. jan. 28. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Én olyan intim tusfürdőt használtam, ami illatmentes. Nem mondták, hogy nem szabad.

A sok idegeskedés nem tesz jót, de nem feltétlen árt a babának. Persze attól is függ milyen jellegű, milyen mértékű az idegeskedés.

Nekem is voltak apró kellemetlen, de nem fájdalmas görcseim, nekem a 16. hét körül múltak el. nem lett semmi baj tőle. Ha fáj, akkor azért meg kell mondani a dokinak.

Nekünk két babakocsink van, a kisebb kerekű valóban alacsonyabb, de gondolom ez sem általánosítható.

2011. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Szabad használni, de sokak szerint felesleges, ugyanúgy megteszi a tusfürdő is amit amúgy használsz.

2. Szerintem ez igaz. Nyugodt anyukának nyugodt babája szokott lenni, fordítva is így lehet. Nagyon jó szenzoraik vannak a piciknek!

3. Igen, a méhed növekszik, ez járhat apró görcsökkel.

4. Ez pedig teljesen típusfüggő. De az tény, hogy kiskerekű babakocsival nehéz közlekedni a hazai járdákon és utakon.

2011. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az enyimnek sincsen nagy illatja, csak minimális, mert érzékeny vagyok a szagokra.

Nekem apró fájdalmas görcseim vannak.

A Pierre Carden babakocsik közül szeretnék választani. A nagykerekűről az a véleményem, hogy az ellőzőnél újonnan kellett eladni a Bergont, mert akkora volt, hogy egyszer vittem ki az utcára és nem tudtam vele közlekedni. A PC nagykerekűje az valamivel kisebbnek tűnik. Ugye? A normál kerekű nekem alacsonyabbnak tűnik, de van Aki azt mondja, hogy nem alacsonyabb. Vajon hogyan döntsünk?

2011. jan. 28. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
HA találsz olyan boltot ahol ki van állítva, akkor simán leméred mindkettőt és megvan a válasz. Fotó alapján csalóka lehet.
2011. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Baby Point 3V babakocsink van, olyan mint a Pierre Cardin, én nagyon szeretem, és nagyon jól tudok vele közlekedni is.
2011. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Én intim mosakodógélt használok már nagyon régóta. Nekem ez vált be. Bár már régen is olvastam arról, ahogy sokkal jobb a baba szappan vagy vannak nagyon jó illatmentes szappanok (pl. Clinique-nek).

2. Az idegeskedés semmiképpen nem jó, ez igaz.

3. Nem vagyunk egyformák. Nem jó a görcsölgetés, de ha nincs semmi baj és az orvos is mindent rendben talál, ne aggódj!

4. Mi apróbb kerekűt vettünk, egycsomót kipróbáltunk az üzletben és ez tetszett. Ha nem városban laksz vagy többet mész földes vagy nem aszfaltozott úton, akkor praktikusabb a nagyobb kerék. Nekünk azért is jó az aprókerekű, mert nagyon minire össze lehet csukni pillanatok alatt és nagyon kis helyen is elfér az autóban.

2011. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!