Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom, hogy elég buta kérdés,...

Tudom, hogy elég buta kérdés, de érezném ha valami baj lenne? Megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok, egy hete látta a doki a szívhangot, 10 hetesen kell legközelebb mennem, de nagyon aggódom, legszívesebben hetente mennék megnézni rendben van-e a baba...

Tünetem nekem az első terhességemnél sem volt semmi, most sincs...


2011. márc. 11. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.nálam is ugyan ez volt csak nekem a 12 hétig kellett várni.Semmi de semmi baj nem volt..Annak lenne jele..Hidd el észre vennéd.nem soká ujra látod..:D
2011. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. márc. 11. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel, én is legszívesebben naponta nézném, hogy minden rendben van-e , még most is, pedig már 24 hetes vagyok, és érzem mocorogni a picúrt... Az elején én minden napért hálát adtam, este úgy feküdtem, hogy köszönöm, hogy nem történt semmi rossz, nem görcsöltem, nem véreztem, így nem lehet baj :) - amióta meg mozdult már jóval könnyebb, de még így is tudok parázni, ha pár órát nem érzem mozogni...
2011. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen aggódos vagyok, úgy látszik nem egyedül!:)

Én szerdán megyek, akkor lesz 8+3 és lassan már 3 hete nem láttam a babámat.:)

Ő a 2. gyerkőc, a fiamnál nem voltam ilyen parás emlékeim szerint.

De tudom, hogy minden rendben van, mert ennek így kell lennie.

Októberben egészéges gyönyörűséget szülök ismét!

És Te is!:)

2011. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!