Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok, és reggel...

19 hetes vagyok, és reggel meg ebédkor elég jó az étvágyam, de ahogy közeledik az este, úgy egyre inkább nem kívánom a kaját. Normális ez? Nem ártok vele a babának?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztosan nem ártasz, sőt még szerencséd is van. Mert ugyen este nem túl jó enni, mert akkor jobban hízik az ember...boldog babavárást!

2009. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ártasz, ami jó az anyának, az jó a babának! :o)

Én pl extra fűszeres dolgokat eszek... tegnap addig fajultam, hogy vettem egy doboz csipszet és lenyalogattam róla a fűszert... :o))))))))))) tudom... hülye vagyok...

2009. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kívánod nem kell enni... Csak ami jól esik. Én 6 kilót híztam a terhességem alatt. Nem voltam egy nagy étvágyú sosem.:) 3550g és 52 cm-rel született meg gyönyörű kislányom 5 óra alatt.(6 hós kislány anyukája)
2009. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok. Reggel bezabálok, délben nem tudok enni, inkább délután, és estére meg semmit. Néha egy kis joghurtot, vagy zab-rozs-búzapelyhet tejbe áztatva lenyomok. De ezt is csak azért, hogy ne éjszaka ébredjek fel, hogy éhes vagyok. És még az emésztésemnek is jót tesz. Biztos nem ártasz. Nekem három picikéről kell gondoskodnom. Mégsem érzem, hogy 4 helyett ennék. Sőt, már egyre kisebbnek érzem a gyomromat, kevesebbet tudok enni, mint régebben.
2009. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj emiatt. Én a 16. hetet töltöttem, és sajnos az előző és a mostani terheségem is arról szól, hogy mi az, amit egyáltalán meg tudok enni és bennem is marad.

Folyamatos erős hányingerem van már déltől, ami este hányással végződik. Így jó esetben az ebéd az utolsó kaja, ami bennem marad, és csak a következő reggel tudok enni.

Nagy volt az öröm a védőben, amikor kiderült, hogy a 16. hétre ismétellten elértem az 5. hetes terhességi súlyomat.

Mivel az első babámmal is ez volt (a 20. hétig tartott kb ez az állapot), bízom benne, hogy most is így lesz. Mindezek mellett (után),a 40. héten egészséges babám született.


Üdv!

2009. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ami kimaradt az előzőből, a 4. héttől tart nálam ez az állapot...
2009. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem egész nap szinte semmi étvágyam úgy kell egy zsömit legalább magamba tuszkolnom de aztán szinte egész este csak zabálok szerencsére eddig csak 5 kg jött rám

32 hetes

2009. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat !
2009. febr. 20. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!