Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várok, lehet, hogy a...

Babát várok, lehet, hogy a nagymamámat láttam? Misztikus a tema. Örülnek, ha azok valaszolnanak, akiktol nem all messze ez a tema.

Figyelt kérdés
2 napja gondolkodom hogy feltegyem-e ezt a kerdest. 3 eve meghalt a nagymamam, akivel fantasztikusan szoros kapcsolatom volt, ö nevelt fel, nagyon szerettük egymast, ezert az elveszteset sem tudtam feldolgozni a mai napig. Babat varok. 2 napja voltam uh-on, es otthon boldogan nezegettem a "szürke -maszatos" kepet, egyszercsak, döbbenetes volt a felismeres nekem is, de a mamam arcat lattam az egyik foton! Felsikitottam, zokogtam, es most is le vagyok döbbenve, mert azota mar "ezerszer" neztem ra, es mindig latom ... A babam nemet nem tudom meg, 18 hetes vagyok.
2009. febr. 20. 14:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a tudatalattid játszik veled. Én is jártam már úgy, az utcán látni véltem egy elhunyt ismerőst.
2009. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hú... még a hideg is kirázott. Nem zárkózom el az ilyen jellegű dolgok elől, és velem is történt már hasonló, de csak miután megszültem, és már itthon voltunk. Akkor azt hittem szó szerit összecsinálom magam. Ezek olyan dolgok, amiket nem lehet megmagyarázni, csak megtörténnek, vannak, és ez csak tőled függ mit gondolsz hozzá, mi lehet az oka. Biztos hogy a nagyid vigyáz rátok, és a picire is fog, ha megszületik, de szerintem ez nagyon jó érzés, főleg, hogy olyan szoros kapcsolatban voltatok. Lehet így akarja a tudtodra adni, hogy bár nincs melletetek, számíthatsz rá.

Más magyarázatot nem tudok, és az én esetemre sem találtam semmi elfogadható okot. Csak megtörtént...

2009. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Meselj a te esetedrol is legyszives! Köszönöm!


Amugy en azon gondolkodom, hogy azt jelzi, hogy ö fog ujra leszületni. Ez nekem azert (lenne) nagy megnyugtatas, mert teli vagyok ketelyekkel, aggodom es felek, es ha elültetnem a tudatomban az erzest, hogy ö van a pocakomban (fu, de fura ezt igy leirni) szoval a lenyeg, hogy akkor ugy ereznem, hogy nem lesz semmi baj sema babaval sem a szülessel, sem kesöbb... Nem tudom erthetöen fogalmaztam-e...


Varom a te törtenetedet, hatha valaszt kapsz ra.

2009. febr. 20. 14:17
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


En orulok a kerdesednek. (Vegre valami izgi.)

En abszolut hiszek benne, anyukam valodi misztikum :) , szoval tolem nem all messze a dolog.

Mi azon a velemenyen vagyunk h. 1 csaladnak a tagjai mindig kapcsolodnak egymashoz(tehat lehet h. te talan a mamad fiutestvere voltal elozoleg), a halal nem vegleges csak egy allomas, es pont ezert sztem. szuletunk ujra es ujra, ha ennyire kozel alltatok (de talan akkor is ha nem), talan most "visszakaphatod" a nagyidat a babad formajaban :). (A nemek egyebkent nem szamitanak.)


Valoszinuleg sokaknak ez humbuk, de en hiszek benne :), es orommel latom h. masok is vannak akiket erdekel ilyen jellegu tema.


Udv.

30 hetes kismama :)

2009. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolso vagyok, egyre gondolunk, :)


#x

2009. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kedves 30 hetes kismama!


Köszi a valaszodat. En is hiszek ezekben, megha az en csaladomban nem igazan fogekonyak erre a temara az emberek... Jo neked! :) De ettol függetlenül tudom en is, hogy a "csaladi karma" korforgasban van... De ez nem jelenti azt, hogy direkt figyelgettem a kepet, es bele akartam magyarazni, vagy barmikor is erölködtem ezen...


Ja, raadasul a ferjem is maximalisan realista, es ugyan ö is latni veli a kepen az arcot, de ö nem mer allast foglalni, azt mondja, ne magyarazzunk bele inkabb semmit, es ne is foglalkozzunk inkabb ezzel... jo valasz, nem? :(

2009. febr. 20. 14:33
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor hazajöttem a babámmal,egy héten keresztül,mindennap láttam a anygmamámat az ajtóban állni.Fényes nappal türtént,és már 14 éve,h meghalt.

Egy hét után mikor megláttam,mosolygott,és bólintott,és azóta nem jött.Az az érzésem,h jött megnézni,hogyan boldogulok,és mindent rendben talált:)

Eygébként meg a kisbabám álmában ásítgat,ez a nagypapám csinálta mindig,szoktunk is viccelni,h Ő jött vissza:)

2009. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem is hasonlo szoros kapcsolatom volt a mamammal..es en is betege vagyok meg mindig h elment,pedig mar lassan 10eve lesz..

kulfoldon elek messze a csaladtol...sajna nem tehetik meg h hozzam szaladjank es en sem tudtam megteremteni a repjegyre, h mind kijojjenek,(eddig)mert persze a tengerentulra nem lehet az olcso fapadossal jonni...

4honapja szultem..

szoktam a mamaval almodni ,de akkor mar regen nem mikor a terhesteszt pozitiv lett..elotte ejjel a mamaval almodtam..megvillant almomban mosolyogva tovabb ment,majd felebredtem es meg az illatat is ereztem..felzaklatott..masnap reggel csinaltam a tesztet es pozitiv lett.:) mintha eljott volna jelezni nekem..nem?majd miutan haza jottem a korhazbol is megtortent egy parszor ugyan ez...

tehat megertem amit mondasz...lehet a tudatalatti jatszik velunk..de szerintem ez tobb annal..en hiszek benne,a lelek vandorlasban..bar nekem fiam lett,meg a termeszete lehet a mamame...

szerintem lepj tul ezen ,ne agyalj..mert beledilizel..inkabb elvezd a terhesseg minden percet mert csuda jo es szep dolog...:)

2009. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nagyon hiszek ebben.. Azt beszéltük a párommal,hogy a nagymamád jön vissza ahogy Te gondoltad.

A másik verzió az hogy vigyáz rátok és örül a dédunokájának.

Az édesapám évekkel ezelőtt halt meg. Már akkor tudtam ha a bátyámnak gyereke születik és biztos voltam benne hogy fiú lesz. Az az apukánk lesz. Apu szülinapjához képest 3 nappal van kiírva a szülés. Én bízom benne, hogy pont az nap jönne vissza a földre... Hidj és ne zárj ki semmit el kell fogadnod ezeket a dolgokat még ha félelmetes is....

Eszti

2009. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám három éve lesz augusztus 10-én hogy meghalt,én pedig erre a dátumra vagyok kiírva,ráadásul most álmodtam vele először úgy hogy boldog volt a baba miatt,azelőtt csak hülyeségeket álmodtam róla.Én nem nagyon hiszek az ilyesmikben de azért ezen elgondolkodtam.
2009. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!