Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várok, lehet, hogy a...

Babát várok, lehet, hogy a nagymamámat láttam? Misztikus a tema. Örülnek, ha azok valaszolnanak, akiktol nem all messze ez a tema.

Figyelt kérdés
2 napja gondolkodom hogy feltegyem-e ezt a kerdest. 3 eve meghalt a nagymamam, akivel fantasztikusan szoros kapcsolatom volt, ö nevelt fel, nagyon szerettük egymast, ezert az elveszteset sem tudtam feldolgozni a mai napig. Babat varok. 2 napja voltam uh-on, es otthon boldogan nezegettem a "szürke -maszatos" kepet, egyszercsak, döbbenetes volt a felismeres nekem is, de a mamam arcat lattam az egyik foton! Felsikitottam, zokogtam, es most is le vagyok döbbenve, mert azota mar "ezerszer" neztem ra, es mindig latom ... A babam nemet nem tudom meg, 18 hetes vagyok.
2009. febr. 20. 14:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Történetem: 3 hetes volt a kisfiam, amikor egy éjszaka felkeltem arra, hogy "beszélget". Felültem, és már készültem, hogy megszoptatom, amikor odanéztem a kiságyhoz, és egy alakot láttam, aki lehajolt hozzá, és mintha megpuszilta volna, az én gyerekem meg gagyarászott tovább. És csak hirtelen eltűnt az alak. Na gondolhatod, úgy ledermedtem, hogy azt hittem beteszek ijedtemben. Felkeltettem a férjem, és mondtam hogy mi történt, erre ő: Biztos nagypapa volt. Mármint az ő nagyapja. Mindezt félálomba mondta, és másnap nem is emlékezett rá, hogy felkeltettem.

Szóval ennyi a történet, de azóta is ha felkelek a kicsihez, felkapcsolom az éjjeli lámpát. Sajna ilyen félős vagyok.

2009. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Érdekes amit az utolsó válaszoló írt. Nálunk a dédnagymamám akkor halt meg, mikor anyu teherbeesett velem, dédnagypapám pedig akkor, mikor tesómmal lett terhes. szeptemberben kiderült, hogy babát várok, és nagymamám meghalt decemberben... Bármit megadnék érte, ha ő születne újjá benne, áldott jó természet volt:)

2009. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,


En vagyok a 30 hetes :). Hat ugye nem veletlen mondjak h. a szuletes es a halal kezenfogva jarnak?!

Sztem. ne foglalkozz senkivel, mindenki azt hisz amit akar(alt. a ferfiak nem vevok erre:), de sztem. a te esetedben meg igazi is lehet a dolog (marmint h. a mamad reinkarnalodik). Errol meg fogsz tole ugyis jelet kapni, figyeld az almaidat, mert sokszor jonnek es beszelgetnek veled.

Az utolso valaszolonak, nagyon erdekes amit irtal :), en eleg fogekony vagyok ilyesmire (akaratom ellenere is:S) , es a gyerekek alt. 3 eves kor alatt latnak mindent (sajnos utanna elfelejtik, mert elkezdenek "felnoni"), ezert van sokszor kepzeletbeli baratjuk, es beszelnek sokat magukban :) .


Ui.; en sem alszom sotetben :) x

2009. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

én is félek a sötétben és attól is mait érzek magam körül...

de hiszek benne és amit az egyik hozzá szóló írt az is megdöbbentő... Ne félj !

2009. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia,az én nagymamám akkor került kómába,amikor kb. megfoganhatott a fiam.6 hetes terhes voltam,mikor meghalt.Halottak napja előtt 3 nappal szültem,a 9hónap alatt gyakran álmodtam azt,hogy a mama nem halt meg,csak elköltözött.Mi van ha hozzánk?!
2009. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy a mamád fog leszületni hozzátok, de nem biztos. Teszek be linket, ha kiváncsiak vagytok rá, olvassá [link]
2009. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Teszek még be.
2009. febr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2009. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2009. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!