Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes kismamik! Nektek is...

Terhes kismamik! Nektek is van reggel letapadt váladék a torkotokban?

Figyelt kérdés

Én már teéjesen el vagyok keseredve. Eddig a szorulással küszködtünk, most meg ez....félek a párom kiábrándul belőlem....

Reggelre teljesen tele van a torkom ezzel a letapadt váladékkal, ami olyan fullasztóan megköhögtet, alíg bírom kiköpni, öklendezni, meg erőlködni a baba miatt nem merek.

Valakinek valami jó ötlet? Teljesen kétségbe vagyok esve... :(


2011. márc. 13. 16:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ugyanígy vagyok vele.

Milyen orrcseppet vagy orrsprayt használsz?

Nekem az előző kettő terhességemnél nem volt fele ennyi gondom sem. Most rengeteg a gyomorsav, el van dugulva az orrom, elkezdtem horkolni és amit leírtál.

Fel a fejjel! Párod nem ábrándul ki, mert szeret Titeket!

Akkor én mit szóljak a hányásaimra?

Jó egészséget, könnyű szülést, boldog babavárást és sok boldogságot Nektek!!!

2011. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy hány hetes vagy Én 12. Nekem már az elejétől fogva el van dugulva az orrom, reggel pedig borzasztóan váladékozik. Sokszor már annyira kellemetlen, hogy teljesen felkeveredik a gyomrom. Férjem már nekem is mondta, hogy nagyon elkezdtem horkolni. Úgyhogy kitartás, Boldog Babavárást!!!
2011. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

szia/sztok!


eddig semmit nem használtam, próbáltam "segítség nélkül" megszabadulni a felesleges cucctól....

köptetőt szedni nem akarok. valami gyógyszer nélküli köptetőre lenne szükségem vagy valami jó módszerre... :( :( mert egy reggelelnként köhögő, krákogó nő nem egy túl szép látvány.... :'(

14 hetes vagyok.....és vajon meddig tart ez az állapot????

2011. márc. 13. 17:14
 4/17 anonim ***** válasza:

De jó,én is horkolok mióta terhes vagyok és folyik az orrom folyamatosan,na meg köhögök,de én úgy hogy öklendezek... 16 hetes vagyok ez megy az elejétől bár a köhögés 13 héttől kezdődött. De azt írja pár "vicces" dolog a babvárásról,hogyha folyik az orr az kisfiúra utal. Nekem bejött!


Jó babavárást nektek!

2011. márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ezt a problémát a párásító, az ionizátor, illetve a télen is pár mm-re nyitott ablaknál való alvás oldotta meg.
2011. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen. Én fogmosásnál úgy csinálok, mintha gargalizálnék, hang nélkül, leengedem kicsit a vizet, majd kiköpöm. Elég sok kijön így.
2011. márc. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem tudom miért ekkora probléma ez. Engem reggelente hányni hall a férjem, mégsem gondolom azt, hogy kiábrándulna belőlem. Együtt akartuk a babát, és ez ezzel jár.

Lepedék nekem is szokott lenni reggelre, de nem zavar igazából. Kiköpöm és kész.

2011. márc. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! ezt a gargalizálást megpróbálom hátha segít. a ma reggeli "szenvedésemnél" már rosszabb nem lehet...:( :(

Hogy miért zavar? mert szerintem roppant gusztustalan.... :(:(:(

2011. márc. 14. 18:20
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Te tudod. De én több hülyeséget nem akarok elkövetni ezzel kapcsolatban. Amikor nagyon fel voltam puffadva, akkor sem szellentettem a férjem előtt, mert nem illik, hiába mondta, hogy őt nem zavarja. Persze elég rendesen fájt is a hasam.
2011. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát csajok én meg azt hittem, hogy ez valami megfázásos dolog, mert az első terhességemnél semmi ilyen nem volt (lány), most meg minden, amit leírtatok. Mindíg tanul az ember. 8.hetes vagyok
2011. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!