Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes kismamik! Nektek is...

Terhes kismamik! Nektek is van reggel letapadt váladék a torkotokban?

Figyelt kérdés

Én már teéjesen el vagyok keseredve. Eddig a szorulással küszködtünk, most meg ez....félek a párom kiábrándul belőlem....

Reggelre teljesen tele van a torkom ezzel a letapadt váladékkal, ami olyan fullasztóan megköhögtet, alíg bírom kiköpni, öklendezni, meg erőlködni a baba miatt nem merek.

Valakinek valami jó ötlet? Teljesen kétségbe vagyok esve... :(


2011. márc. 13. 16:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem is folyik az orrom és kislányt várok:D
2011. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
03-14 17:02 MAXIMÁLISAN egyet értek Veled!Én is rókáztam mindkét terhességem alatt-az elsőnél VÉGIG!!!!-a 2. babánál "csak" 3 hónapig,a férjem mégsem tartotta ezt gázosnak,sőt,mindvégig mellettem állt(ha kellett éjszaka simogatta hátamat,én meg a wc fölött görnyedve öklendeztem).A 3. baba projektet májusban kezdjük(ebből látszik,hogy nem undorodott meg tőlem)szerintem most sem lesz másként...
2011. márc. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ám a 19.13-as hozzászólásoddal NEM értek egyet!
2011. márc. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 TKI Ibolya ***** válasza:

Próbálj meg langyos sós vízzel gargalizálni.Jó a sterimár és a salvus vizes orrspray is.Egyébként a stodál szirupot is szedheted homeopátiás köptető.Nekem is volt ilyen problémám de idővel elmúlt.Én még párásítottam a radiátoron diapulmonnal.


39+5 hkm

2011. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia! Mintha magamról olvastam volna amit írtál. Az elejétől kezdve vannak ezek nekem is. Az orrom mindig tele van, bedugul, vagy a horkolástól annyira kiszárad, mintha éles fájdalom lenne a levegő vétel. Az állandó szájon át való lélegzéstől pedig még a torkom is kiszárad, köhögök, krákogok néha az öklendezésig és hányásig megy. De én még tudom tovább fokozni a gusztustalanságomat, mert néha nekem ilyenkor egy pici vizelet is beszalad, gondolom már nyomja a baba a hugyhólyagomat. Nagyon bánt a dolog, viszont a férjem még nem tett rá megjegyzést. Néha kínomban nagyon jót nevetek magamon és ilyenkor velem nevet a férjem és a gyerekek is.

Most mind a két gyerekem nyakig taknyos. Remélem azt már nem kapom el tőlük, mert végképp nehezen viselném.

2011. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ma 00:32-nak.

Ezt nem igazán értem.

2011. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is küzdöttem szorulással,de a sok folyadék,rostosabb ételek segítettek. Nekem az orrom van kegyetlenül eldugulva mindig,napi 2x fújok,havi 3 Otrivin orrsprayt használok el:S Nekem inkább folyásom van rengeteg:S Valami köptető félét nem használhatsz?
2011. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!