Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Hogy lehet erre...

Kismamák! Hogy lehet erre teljesen lelkileg, fizikailag felkészülni?

Figyelt kérdés

Szóval..., első babavállalásról van szó! Hamarosan szeretnénk kisbabát a férjemmel! Szinte nap, mint nap valamilyen formában beszélünk róla, én ha tehetem állandóan erre gondolok, erről olvasok... nagyon várjuk, hogy szerelmünk kiteljesedjen egy babával és egy igazi család legyünk, de!... annak ellenére,hogy ez minden vágyam... félek!

Félek, hogy a terhességem minden percét végig aggódom, hogy minden rendben lesz-e... attól, hogy hogy fogom viselni a rosszulléteket, a szülési fájdalmat, és az azutáni időszakot, hogy mindent jól fogok-e csinálni...!!

Ti is éreztetek így?

Szeretném, ha minden tökéletes lenne! Szeretnék rá a lehető legjobban felkészülni!

Örülnék egy kis bíztatásnak, tanácsnak...! Előre is köszönöm!!


2011. márc. 14. 16:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én az 5. babámat várom, és azt tanácsolom, negatív dolgokra ne gondolj, sőt, a rosszullétbe, szülési fájdalmakba ne is gondolj bele! Majd elég lesz akkor, amikor benne leszel! :-) Ha a gyermekvárással és neveléssel kapcsolatos boldogság nem szárnyalná ezerszeresen felül az ezzel kapcsolatos kellemetlenségeket, hidd el, én sem vállaltam volna további gyerekeket! De soha nem a veszélyekre, fájdalmakra gondoltam, hanem az örömre, amit a gyerekek okoznak! (Amikor rosszul vagyok és amikor szülök, mindig arra gondolok: "Hogyan tudtam ezt megint bevállalni?" Hát úgy, hogy nem gondoltam bele! És úgy, hogy tudom, nagyon megéri!!!

Sok sikert és boldog, aggódásmentes babavárást kívánok Neked!

2011. márc. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további jótanácsokat is! Ami biztos, hogy sokszor visszaolvasom még őket, és próbálom megfogadni...nem aggodalmaskodni előre...:)


Kedves Utolsó hozzászóló! - Gratulálok a Gyermekeidhez sok boldogságot Nektek!:)


Boldog, problémamentes babavárást és könnyű, zökkenőmentes szülést kívánok Mindenkinek!:)

2011. márc. 17. 13:02
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok újra.

Köszönöm, amit írtál!

Én is minden jót kívánok Neked az egész babaprojecthez! Ha bármiben tudok segíteni (pl. további kételyeket eloszlatni vagy bíztatni), írj nyugodtan! :-)

2011. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!:-)
2011. márc. 19. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!