Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hónapos terhesen be lehet...

6 hónapos terhesen be lehet vállalni egy hosszabb utat? Főleg autózást?

Figyelt kérdés
Lehetőségünk lenne elutazni Németországban, 7 órás lenne az út nem okozhat gondot ennyi idős terhesen? 3 hónap múlva lenne esedékes!
2011. márc. 15. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha addig nem lesz semmi komplikáció a terhességeddel, akkor szerintem bevállalhatod. Csak sűrűn álljatok meg pihenni, sétálni egyet. ÉS azért majd az orvos tanácsát kérdd ki.
2011. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán, érezd jól magad. Sokan még dolgoznak ilyenkor, sosem értettem ezt a királylány stílust, ne haragudj! Ha elülted magad, megálltok, sétáltok. Ha meglesz a baba, nagyon nehéz egy párnak közös programot találnia, használjátok ki az időt..
2011. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már van egy másfél éves kisfiunk is, mióta ő megvan nem tudtunk sehová menni, ezért is lenne jó... Remélem minden oké lesz és bevállalhatjuk! Köszi!
2011. márc. 15. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ha jól érzed magad a bőrödben, vágj bele, 7 óra nem olyan vészes, pláne kocsival. Én egészen a szülésig heti szinten buszoztam 5 órákat, és azt sem éreztem vészesnek. Németország meg aztán nagyon csábító lehetőség!:) Jó utat!
2011. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is!
2011. márc. 15. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is csak megerősíteni tudlak! Én 28 hetesen Törökorszagba repültem, majd 32 hetesen Romaig utaztunk le kocsival. Vittem magnéziumot, ha éreztem, hogy kicsit feszül a pocim, vettem be egyet. Egyébként pedig nem szabad kihagyni a lehetőségeket!!! :) Én a 37. hétig dolgoztam, és naponta 2-2,5 orat vezettem. Még szülni is kocsival mentem be egyedül - 50 percre volt a korhaz - úgyhogy vagj bele nyugodtan. Jo pihenést!
2011. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 24 hetes voltam mikor kocsival utaztunk 32 órát!Annyit mondott a doki hogy sokat igyak pakoljam fel a lábaim és sűrűn álljunk meg sétálni jah és egyek is rendesen!És minden rendben volt az egész úton :)
2011. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!