Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 24-hetes. Olvastam...

Most vagyok 24-hetes. Olvastam, hogy az egyik kismamának kiderült, hogy beteg a babája és el kellett vetetni 22-hetes volt. Miért?

Figyelt kérdés
én most voltam genetikai UH-azt irták és mondták,hogy minden rendben van.ugy örülök de sajnos csak eddig tart az örömöm még ilyeneket nem olvasok.akkor még nállam is kiderülhet valami????????????2-baba az első 8-éves fiú.aki a hasamban van az is egy kisfiú.most nagyon ideges vagyok,hogy akkor nem nyugodhatok meg bármilyen jó a leletem???????????
2009. febr. 22. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy a Te leleteid rendben vannak és ne aggódj feleslegesen! Ilyen és hasonló történeteket próbáld úgy kezelni, hogy van ugyan ilyen, de közel sem annyira gyakori, hogy reálisan félni kelljen ilyen végkifejlettől. (Ha valakinél gond van, annak gyanúja általában hamar felmerül, csak mire minden ilyenkor szükséges vizsgálatot lezongoráznak, addig sajnos eltelik pár hét)
2009. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Látod ezért is mondják, hogy a kismamikat el kellene tiltani a nettől. Nos én is sokat olvasgatok. Bár nem paráztatom be magam. Érzem, hogy rendben vagyunk!

Baj bizony bármikor történhet, de tényleg nem szabd erre gondolni! Amúgy a 24. héttől már azt mondják, hogy meg kell szülni, nem pedig elvetetik.

Amúgy ha a lelet is rendben van, akkor tényleg ne agyalj azon, hogy mi lenne ha! Tessék megnyugodni, mert azzal ártasz a picinek a legjobban, ha stresszelsz! Ezt hidd el!

Minden jót!

25 hetes kismami

2009. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!