Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek minden kismama...

Szerintetek minden kismama pocakja szép?

Figyelt kérdés

Itt most nem a mögöttes tartalomra gondolok, hanem valójában a külsőre.

Sokan felteszik a pocakos képeiket, és ...

Ti hogy látjátok?


2011. márc. 17. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem. Szerintem külsőre az szebb, amelyik nincsen szétfolyva, tehát tényleg csak a baba van benne, és ezek közül is esztétikusabbnak tartom, amelyik előrefelé csúcsos, tehát nem széltében nő a kismama tőle. Tudod, mikor hátulról alig lehet megmondani, hogy terhes az illető. Mielőtt még bántásnak venné bárki, az enyém NEM ilyen :) Én körbehíztam a derekam, olyan mintha kiskígyót várnék :)))))
2011. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én sem bántásból kérdeztem, elnézést, ha bárkit sért. De úgy gondolom, ha a fénykép megjelenhet ilyen nyilvánosan, véleményt is lehet róla mondani. :)
2011. márc. 17. 16:57
 3/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk rolam nem lehet hátulrol megmondani,hogy terhes vagyok,de ha megfordulok....huh! :)

Igy nem nagyon zavar a dolog,soha nem voltam az az ,,egybelu,, vékony tipus,mindig is arányosan voltam elosztva,de amikor levetkozok otthon a szobámban,szoktam magam nézegetni a tukorben.Eléggé elriaszto látvány a sok lila csíkom,a combomon,derekamon,hasamon...De az tuti,hogy mondjuk a Facebookra nem raknék fel magamrol olyan képeket,amin 1szál semmiben pozolok a pocimmal.Udv.:Bia :)

2011. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Én meg ugy gondolom hogy minden kismama gyönyörű szép.Lehet kérni hogy bárcsak ne repedjek,bárcsak ne hizzak,,ez nem igy müködik.És igen gyönyörüek.Amikor ott egy nagy pocak szeretem nézni mert látom az arcukon hogy milyen boldogok..
2011. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Általában akik linkelnek azoknak szép pocijuk van uh nem tudom milyen a nem szép :)) uh lehet h igen :)) mindenkinek szép pocija van:))
2011. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem. Szerintem is az a pocak szép ami vékony mami hasa (azaz csak a baba) és alul kerekedik nem felül mintha csak meghízott volna. És hegyes előre :))

Hozzátenném enyém se ilyen...

3.babát várom, mindháromnál inkább dagadtnak tűnik az első felében a terhességnek (pedig amúgy normál súlyú vagyok, csak én valahogy így pocisodok), és széltében is terjed, stb. szóval én fel nem tenném ide csupaszon, max ruhában:)

2011. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát direkt leírtam, hogy nem a mögöttes tartalomra gondolok, de mindegy. Az teljesen más téma :)
2011. márc. 17. 17:10
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Legtöbbször szerintem is szépek, de azért előfordul 1-2, amit nem értek. Olyan képet én nem tennék fel, ezért írtam a kérdést, hogy mások is így gondolják-e. Pl. ruhában is lehet látni mekkora, és akkor sokminden nem látszik, aminek nem kellene.

2011. márc. 17. 17:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Pontosan!!!Aminek nem kellene látszodnia,az ne is látszodjon...esetleg az 2vagy 3emberre tartozik,hogy ilyenkor milyen szépséghibái vannak az embernek.és az legyek én magam,a párom vagy még az édesanyám.nem?Mondjuk a barátnoim nem birnak betelni velem meg a pocimmal,hogy milyen szép,addig nem hagynak békén,míg én meg nem mutatom a csupasz pocakom és azt simogatják minimum,10percig mindig.Hát ez nagyon jo érzés,plusz a kicsi mozgása!Leírhatatlan.... :))
2011. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg pont a csúcsos hasak nem tetszenek. Olyan, mintha oldalról présbe rakták volna :) Láttam egy két extrém vékony lányt ilyen hassal...háááát.


Nekem gyönyörű hatalmas görögdinnye hasam volt. Mégsem voltam szétfolyt, és hátulról is csak a mozgásomból látszódott, hogy várandós voltam. Amúgy csak 6 kg-ot szedtem fel, tehát nem a hízástól volt nagy hasam, hanem a babám volt nagy :)

2011. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!