Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek minden kismama...

Szerintetek minden kismama pocakja szép?

Figyelt kérdés

Itt most nem a mögöttes tartalomra gondolok, hanem valójában a külsőre.

Sokan felteszik a pocakos képeiket, és ...

Ti hogy látjátok?


2011. márc. 17. 16:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kicsi, kerek pocik tetszenek, amilyen az enyém is volt:) Láttam már itt egy-kettő számomra nem szép pocakot, pl. striás. Tudom, hogy nem tehetnek róla, de nekem nem tetszik. Nyilván nem írom oda egyikhez sem, csak ide, mert kérdezted.
2011. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Oszinten?

Szerintem nem.

De nem is kellene minden pocaknak szepnek lennie, szerintem ez egyaltalan nem emiatt no oda. :-)

Az elso gyereknel eleg sokat hiztam vekony testalkatra. Gombolyu volt a pocakom, de erezhetoen volt rajta takaroreteg is. Nem volt annyira egyertelmu korvonala.

A masodik terhessegem elott rengeteget sportoltam, alapban izmos volt a testalkatom, amikor teherbe estem. Nem hiztam sokat, a pocakom sem nott hatalmasra, de azert szep meretu volt.

Es ugy nezett ki, mintha egy szabalyos felgomb lenne ramragasztva, semmi mas. Hatarozottan kezdodott a gombocskem a cicim alatt a vegen, oldalt, nagyon feszes volt a bor mindenhol, de pl a derekamon ugyanugy feszult az izom, ahogy korabban.

Bevallom oszinten, hogy nekem ez nagyon tetszett, szerintem sokkal esztetikusabb volt. A barati tarsasag szorakozott is rajta sokaig, hogy olyan, mintha lecsatolhato szabalyos mupocakom lenne.

Nah, egyebkent nem vagyok egy matyohimzes, nincs gyonyoruseges arcom, de arra a pocakra tenyleg buszke vagyok.

(Es nezem a jo oldalat annak, hogy ilyen lett, mert voltak paran, akik cikiztek amiatt, hogy nem lett nagy, de ez azzal is jart, hogy egyaltalan nem repedt a hasamon a bor, egyszinu maradt, nem volt lilas az alja es ket gyerek utan sincs lathato nyoma annak, hogy gyermekeim vannak. Szoval mindennek van jo oldala, ennek is.)

2011. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát,amennyiben a hordó alak szép,akkor szép.

:)

A páromnak nagyon tetszenek a kismamik,de én,mint terhes kismama,nem találom szépnek az enyémet.Nekem mondjuk inkább kocka alakú,mint gömbölyű.A totál kerek,helyes kis pocak lehet csinos,akinek tényleg nem oldalra terjed,csak előre,de hát minden alkati kérdés.

Attól,mert valakinek pocakja van,nem jelenti azt,hogy szép is.

2011. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!