Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most jöttem haza a műtétről....

Most jöttem haza a műtétről. Nagyon kivagyok! Második vetélésem volt, mind a kettő a 9. hétben. Ráadásul a mostani ikerterhesség volt. Nekem nem kell több gyerek, nem akarok csalódni többet! Más is érzett ilyet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém, nagyon-nagyon sajnálom! De ne engedj az elkeseredésnek!!! Több ismerősöm is van, aki 3 vetélés után már 2-3 gyerek boldog anyukája! Sajnos a természet ilyen, amíg nem lesz életképes az embrió, addig elmegy. Barátnőm 1 hete vesztette el így... nagyon kivolt, de orvossal való konzultálás (hogy lehet egészséges babája)és baráti beszélgetések után ma már bizakodó és optimista újra, mert tudja, hogy sikerülni fog! Ne hagyd, hogy úrrá legyen rajtad a negativitás, ez nem segít, boldogtalanná tesz. Sikerülni fog!!!
2011. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom ami veled történt... Hála Istennek én nem éltem át ezt amit te, de el tudom képzelni milyen állapotban lehetsz...

Csak azt tudom tanácsolni, hogy ne add fel!

Anyumnak hat vetélése volt, majd megszületett bátyám. Bár azt mondták többé nem lehet gyermeke, mégis 10 év múlva újra állapotos lett velem és ikertestvéremmel...

Ne add fel!

Minden jót kívánok Nektek!

2011. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszokat, aranyosak vagytok!
2011. márc. 18. 16:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondolom Te írtad ki tegnap ezt a kérdést:Hogy éljem túl? Ma tudtam meg, hogy elhalt a terhességem, ráadásul ikrek voltak. Holnap műtenek. :" ( Ez már a második vetélésem,9 hetes vagyok/voltam


A kérdés kiírásának időpontja: tegnap 12:20

Én nem tudok mást írni,csak amit tegnap 14.20-kor!Még 1x nagyon sajnálom,sok erőt,és kitartást!

2011. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy nekem 2 gyerekem van,tervezzük a 3. babát,de úgy gondolom semmi és senki nem tántoríthatna el egy gyerektől...pláne,ha még nem is lenne!
2011. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom ami veled történt én is így éreztem magam 4 évvel ezelőtt a második vetélés után.

De vettem egy nagy levegőt visszaálltam dolgozni, orvost kerestem aki már a pozitív teszt után írt fel gyógyszert és így vagyok ma két gyermekes anyuka.

Hihetetlen volt mikor az első (harmadik) terhességem túllépte a 12. hetet még akkor is azon izgultam ne hogy elmenjen mikor már javában rugdosott.

Sok erőt és ne add fel!

Egy két éves és egy öt hónapos kisfiú anyukája

2011. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem szabad feladni, de ilyenkor olyan nehéz!!


Én is kaptam egyből gyógyszereket, utrogestanból 3x2-t, de hiába...

Mindegy ez van.


Igen, az én kérdésem volt tegnap. Csak lehet így jön ki belőlem, hogy itt beszélem ki a dolgokat...

Lehet nem normális...

2011. márc. 18. 16:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom,és átérzem.Én 22 hetes terhességet veszítettem,azt hittem nem élem túl,pedig akkor már volt egy 5 éves gyerekem.De én az ellenkezőjét éreztem,rögtön akartam másik gyereket,de 2 évig tilos volt.Aztán mikor szabad utat kaptam,már nem volt bátorságom,féltem,hogy megint megtörténik.

De a szívemre hallgattam és 5 évvel a vetélés után nekivágtam.8 hónapot feküdtem,de megérte,most 3 éves a kislányom.

2011. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Olvasd el ezt a könyvet:

[link]

2011. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!