Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség utolso termiszében...

Terhesség utolso termiszében lehet orrsprayt használni? RHINOSPRAY PLUS? Nem lesz baja a babának tőle?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 11:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Második vagyok :) Multkor olvastam utána itt neten, hogy az orrdugulás a terhesség velejárója néha. Sajna nem tudunk ellene mit tenni. Jó babavárást :)
2011. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszönöm mind a kettőtöknek a megnyugtatást!igen én is olvastam rola a netem és borzasztó ugy lenni hónapokig hogy nem kapok levegőt!se éjjel se nappal!szerintem amiket ráirnak csak a gyogyszergyárto védi magát és azért van rajta!mindegyiken rajta vannak ezek!szerintem az antibiotikum sokkal rosszabb és mégis lehet szedni ha kell
2011. márc. 19. 14:25
 13/17 anonim ***** válasza:
Előző terhességemnél is voltam megfázva és a tengervizes cucc semmit nem csinált. Használtam párszor, doki is engedte. Most az elmúlt 32 hét alatt 3-szor is voltam beteg, taknyos és használtam a Rhinospray pluszt, a levegő nélküli élet sokkal rosszabb. Természetesen most is minden rendben van. Szerintem nem árthat, ha nem állandóan használsz és nem nagy mennyiséget.
2011. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is igy jártam csak nekem még súlyosbodott egy teljes füldugulással is szinte már semmit sem hallottam.Nem volt választásom kellett orsprayt használnom,nekem az orvos nasivint irt fel...Remélem tudod majd enyhiteni a tüneteidet.
2011. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én allergiás is voltam, így terhességem alatt bizony kínlódtam az orrdugulással. nem mndom hogy sokszor, de olykor én Vibrocil orrcseppet is használtam. szerintem ha olykor olykor használod, nem lesz gond!
2011. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én 32-33 hetes vagyok, és én is a Rhinospray plus orrsprayt használom már kb. a 16. héttől. Próbáltam én is a tengervizes orrcseppeket, (többet is) de nekem semmit nem használtak. Nem hiszem, hogy a babának ettől baja lenne!
2011. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 TKI Ibolya ***** válasza:
Most volt arcüreg gyulladásom és nem használhattam rá semmit mert nem szabad terhesen.Salvusvízes orrsprayt használtam és gőzöltem.
2011. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!