Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a 6. hét környékén...

Akik a 6. hét környékén voltatok orvosnál, hogy bírtátok ki, hogy a 12. hétig nem láthattátok a babátokat?

Figyelt kérdés
Nekem ikreim lesznek, 6 hetesen voltam uh-n, elvileg már csak a 3. héten kellene mennem. Viszont holnap megyek duphastont íratni, ekkor leszek 8 hetes és szeretném megkérni a dokit, hogy nézzen már rá a babákra, hogy minden rendben van-e. Ti hogy bírjátok?
2011. márc. 20. 09:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
Az eleje a nagyon idegölő a terhességnek, a rosszulléteken kívűl semmi nem igazolja, hogy a baba ott van és,hogy jól van e. Ráadásul ez az időszak megy a leglassabban. Majd ha már mozogni fognak akkor már egész más lesz a helyzet. Akkor már ők is jelzik, hogy jól érzik odabennt magukat. 38 hetes kismama
2011. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Még ha rosszul lennék nem félnék ennyire. De ezen a héten nem volt semmi tünetem, hányinger se, nagyon félek hogy minden rendben lehet-e :(
2011. márc. 20. 09:20
 3/14 anonim ***** válasza:

Bár már nem az elején tartok, hidd el később ugyanilyen idegőrlő a dolog... A 14. héten láttuk utoljára, és holnap megyünk végre UH-ra, 19 hetes leszek kedden... Tünetem már 0, és nem is minden nap érzem a mocorgást, pl. 3 napja semmi. Bár elől van a lepény, még örülhetek is, hogy éreztem egyáltalán vmit :(


Ha a dokit megkéred, biztosan meg fogja nézni!

2011. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lesz olyan is, hogy 4 hétig nem láthatod őket. Igaz akkor már érezni fogod, hogy mocorognak, de az nem ugyan olyan. Hidd el, ha minden rendben van a terhességeddel, akkor nekik jobb, ha nem kukkolják őket olyan sűrűn :) Én a 18.héten voltam utoljára és elvileg csak a 28-30. héten kéne mennem legközelebb. Az rengeteg ideő, hiába érzem minden nap a mocorgását. Így be is iktattunk a 24. hétre egy 4D-t :)

Kitartást!

22 hkm

2011. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*bocsánat, 8 hétig
2011. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért azt is figyelembe kell venni, hogy a babának egyáltalán nem jó a sok UH-zás! Ugyanis felmelegíti a magzatvizet. Maradj szépen csak a kötelező vizsgálatoknál a babád érdekében, lelkileg ki kell bírni ennyit.
2011. márc. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy spontán vagy lombik?

De mindenképpen gratulálok hozzájuk! :))

2011. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
inszeminációval sikerültek. Akkor ártanék csak nekik azzal, ha holnap kérnék egy uh-t? Először 5 hetesen voltam, aztán 6 hetesen, holnap leszek 8 hetes. Érzem és tudom, hogy ez sűrű lenne nagyon, de legkésőbb a 9. héten mindenképp szeretném még megnézni őket a 12 hetes vizsgálat előtt.
2011. márc. 20. 13:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi bajuk ha megnézik most is őket uh val, hiszen az nem ártalmas.Én voltam az 5. héten a 7.héten.a 11.héten és a 12. héten is.Én sem birtam ilyen sokat várni olyan megnyugtató mikor te magad is látod hogy minden rendben van vele(velük).

Boldog babavárást és gratula az ikrekhez:)

2011. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megkérem holnap az orvost, hogy nézzen már rájuk, aztán majd valahogy kibírom a 13. hétig, bár nem lesz egyszerű. Olyan rossz, hogy nem tudok örülni a terhességemnek, pedig már nagyon vártam erre, de egyfolytában arra gondolok, hogy mi van ha....
2011. márc. 20. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!