Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a 6. hét környékén...

Akik a 6. hét környékén voltatok orvosnál, hogy bírtátok ki, hogy a 12. hétig nem láthattátok a babátokat?

Figyelt kérdés
Nekem ikreim lesznek, 6 hetesen voltam uh-n, elvileg már csak a 3. héten kellene mennem. Viszont holnap megyek duphastont íratni, ekkor leszek 8 hetes és szeretném megkérni a dokit, hogy nézzen már rá a babákra, hogy minden rendben van-e. Ti hogy bírjátok?
2011. márc. 20. 09:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10.11-es:FELMELEGÍTI a magzatvizet?Ugyan mi?A vizsgálófej?Vagy a doki keze?Ne hülyéskedj már!2 gyereket szültem,de ekkora badarságot még nem hallottam!Kérdezőnek:nyugodtan iktass be a 13. hétig még egy UH vizsgálatot.
2011. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Szintén ikreket várok :-))

6+3 hetessen voltam elősször és 2 hét múlva uh azt írta a papirra így kedden megyek megint akkor leszek 8+1 hetes aztán szerintem már csak a 12 hetesre hív vissza.

A kisfiammal aki most 20 hónapos voltam 6 hetessen 8 hetessen 10 hetessen 12 hetessen 15 hetessen 18 hetessen 22 hetessen 24 hetessen 28 hetessen 32 hetessen 35 hetessen 38 hetessen és kiírt nap után egy nappal született meg :-)

Nállunk szereti a doki gyakran látni hogy minden ok e a babával.

És én örülök is ennek én is megnyugszom.

2011. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves 86%-os!


Attól még, hogy valamiről nincsen meg a tudásod, nem jelenti azt, hogy baromság. Édesanyám radiológus főorvos. Tehát ez a szakmája. Az én terhességemnél sem engedte, hogy a kelleténél többet vizsgáljanak UH-al. Nem a vizsgáló felj melegít, hanem maga az ultrahang, amit kibocsájt.

Ez fokozottan érvényes a 4d-sUh..-ra. (babamozi) Jelenleg folyik sajnos kutatás a 4d-s UH és az autizmus kapcsolatáról is!

Kicsit tájékozódj mielőtt bárkit kioktatsz!

2011. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

OFF (moira válaszához):

Ha ikreid vannak, akkor nem lesz olyan, hogy 8 hétig nem látod őket! Az ikreket min. 4 hetente meg szokták nézni, legalábbs a 2. és 3. harmadban biztos!

2011. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!