Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vásároltok a babának?

Hol vásároltok a babának?

Figyelt kérdés
Hordozó, babakocsi, ruhák,...
2011. márc. 21. 09:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

mindent ott ahol épp akcióban van.


kapucnis törcsit a kínaiban

cumisüveget kuponnal dm-ben

pelenkát is majd így

hordozót akciósan bababoltban

ruhát bizományiban turiban

babakocsit nem kell venni

2011. márc. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi. Ránéztem a Brendon oldalára és elájultam az áraktól. Amikor a lányomat vártuk, akkor is drága volt, de ez már pofátlanság...
2011. márc. 21. 09:19
 3/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én ott veszem/vettem meg, ahol jónak láttam az árakat! Szerintem olyan helyet nem lehet találni, vagy csak nagyon ritkán, ahol egyszerre mindent megtudsz venni normális összegért. Sok jó dolgot a vaterán vettem meg, pl a babahordozót 4000ft-ért, pelenkázó komodót 3200ft-ért, 30db-os ruhacsomagot 3800ft-ért, tefal csecsemőmérleget 3500ft-ért..babakocsit azt egy webáruházban rendeltem meg 40E ft-ért, kiságyat+kókuszmatracot jófogás.hu-n 10E ft-ért, baldachin szettet ágyneművel (új), szintén a vaterán 5200ft-ért, a többi apróbb dolgokat meg tesco, bababolt..stb
2011. márc. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Általában duriban vásárolom a ruháit, vagy akciósan újat. Játékai alig vannak újak, duriban vásárolom őket, de csak olyat, amit el tudok mosni rendesen, pl olyat nem veszek, hogy elemmel működő plüss. Kiságyat használtan vettem, matrac bele vadonat új. Babakocsi szintén új, hordozó ágy vagy járóka-használt. Textil pelenkák és törölközők, lepedők-csakis új. Cumisüveg, cumi-új, de nem használjuk. Sterilizáló használt, fejő-új. Pelenka-amihez kuponunk van, törlőkendő-ahol olcsó, babahabfürdő-legolcsóbb. Összegezve, amit 100%-osan ki tudsz takarítani, azt veheted használtan, amit nem, azt inkább újjonan vedd.
2011. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket.
2011. márc. 21. 09:25
 6/20 anonim ***** válasza:
én mindent vaterán vettem ezek közül. brendon nagyon jó, minden van ott ami kell egy babának, de tényleg nagyon drága :( én csak hordozókendőt vettem ott, mert máshol nem találtam, de mintha a fogamat húzták volna.
2011. márc. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
09:21 csak nem most vetted a napokban a mérleget? én is szemeztem eggyel ami végül ennyiért kelt el. a pelenkázókomód is nagyon jó üzlet volt. én is sasoltam azokat is, de sajnos nem találtam. azt végül üzletben vettünk
2011. márc. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
folyamatosan érdemes nézegetni. Mi most a Brendonban vettünk új babakocsit, mózeskosaras, sporttá alakítható 70000-ről, 40000re. A többiről ugyanaz a véleményem: ha rendesen ki lehet mosni, fertőtleníteni, kifőzni, akkor jöhet a használt.
2011. márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
09:35-ös, 19.-én, szombaton volt vége az akciónak, lehet egyről beszélünk! :-)
2011. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
aukciónak*
2011. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!