Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt elképzelhető,...

Terhesség alatt elképzelhető, hogy valaki ne kivánja a szexet?

Figyelt kérdés
Eddig mindig kivántam az együtlétet a párommal,de mostanában nem nagyon.Azt még nem tudom,hogy terhes vagyok-e,de én úgy érzem.Nem szeretném azt ha megszülnék útána is ez legyen.Mi tévő lehetek?
2008. febr. 6. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne ess kétségbe. terhesség alatt is vannak kedélyingadozások, de hidd el, el fog múlni. Azt azért nem mondom, hogy olyan lesz majd szülés után, mint régen, mert hát csak más emberek is lesztek, de hidd el, azért a szerelem megmarad, és idővel visszanyered te is a régi önmagadat.
2008. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen.Van,aki egyfolytában szexelne,van,aki egyáltalán nem kívánja.Van,aki csak az elején nem...Változó.Én néha majd megveszek egy szeretkezésért,néha meg olyan fáradt vagyok,hogy örülök,hogy fekhetek,nemho még ugraburálni legyen kedvem.

Idővel minden helyre áll.Sokan vagyunk,hogy a kedvenc ételünkre rá sem bírunk nézni terhesség alatt,de utána minden rendbe jön.Ilyenkor felborul a hormonháztartás,és a szervezetednek mindenben a baba az első,és ha éppen nem kellene,hogy szexelj,akkor nem is fogod kívánni.Mindennel így lesz,csak hallgass a megérzéseidre.

2008. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj...bármi előfordulhat terhesség alatt. Sőt a terhesség előrehaladtával még változhat is. Nyugi, és a baba érdekeit nézd.
2008. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia én az elején teljesen oda voltam a sexért aztán olyn 8hetesen mikor már a tüneteim kezdtem erősödni egyszerűen nem bírtam rá gondolni sem:(sajnos ez az állapot még mindig meg van,bár az utóbbi hetekben már egyszer egyszer kacérkodtam a dologgal-párom persze félt,mert szte oka van,hogy nem kívánom,de sokáig nem szabd parlagon hagyni őt sem,mert elkóborol-na jó ez csak vicc..aztán meg tényleg,szval nem kell erőltetni,de nem biztos ,hogy mindig közösülés kell ahhoz,h.örömet okozz a párodnak,csak rá kell hangolódj!Egy 18hetes kismama
2008. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!