Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elképzelhető, hogy a terhesség...

Elképzelhető, hogy a terhesség elején már nehezebben tudom venni a levegőt?

Figyelt kérdés
6-hetes terhes vagyok és olyan érzésem van,mintha légszomjam lenne..(az allergiámat is kihozta)kicsit ijesztő,de ha normális,az jó lenne...
2007. nov. 22. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj az orvossal, mivel ez szó szerint másállapot, tud a szervezet érdekes dolgokat produkálni. Barátnőmnek terhesen jött ki a szénanátha, azelőtt semmi baja nem volt. Nehogy asztma legyen a vége! Az is lehet, hogy csak az izgalom. Szóval mindenképp orvos, kicsit korai még a nehéz légzés!
2007. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is volt ebben az időszakban légszomjam. Néha azt hittem megfulok, de elmúlt Hál' Istennek. Nem volt semmi baj ettől. Tudom nem kellemes. Menj ki ilyenkor a levegőre, vegyél mély lélegzeteket. Nekem ez segített. Gratulálok a babához:-) Egy 12 hetes kismama
2007. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en 6 hetesen meg felmaratont futottam, es bar kicsit lassabban szedtem a labaim, mint alap helyzetben, de a legzessel akkor sem volt gond. Szerintem neked is kicsit korai.. dokit kerdezz meg!

33 hetes kismama

2007. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is volt ilyen az eljén (7 hetesen).A doki azt mondta lehet pszichés oka is.Én amióta itthon vagyok betegállományba teljesen jól vagyok és ez is elmúlt.
2007. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is éreztem néha, és allergiás és asztmás is vagyok. Azért beszéld meg a dokiddal, nehogy baj legyen belőle később, de ne izgulj, ettől még jól vagytok:-)
2007. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!