Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok magnéziumtól nem lesz...

Sok magnéziumtól nem lesz baja a picinek? (500mg/nap) A szervezet kidobja a felesleget? Ti mennyit szedtek naponta?

Figyelt kérdés

Muszáj 500,g-ot szednem,mert nagyon keményedek,görcsölök-ritkán.

Kórházban is voltam miatta.

Csak arra lennék kíváncsi,h ugye nem tudom túladagolni?

Sok magnéziumtól nem lesz baja a picinek?

22hetes


2009. febr. 24. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom hogy az terhesen 380-ról 480-at kell hogy bevegyen az ember lánya, szóval kerekítve az jónak tűnik.

De magadtól szedsz annyit vagy orvos utasítására? Mert a vitaminokat is túl lehet adagolni, olvasd el a betegtájékoztatón h mik a túladagolás tünetei. Most nem riogatni akarlak, félre ne érts, nem az volt a szándékom. Ha sokat keményedsz tudod, pihenés, fekvés, de pl. az én védőnőm ajánlott nekem egy Sedatif PC nevű homeopátiás nyugtatót, 3x2 Magne B6 mellé szedek napközben 1-et, lefekvés előtt 2-őt, ill szedtem, azóta csak amikor görcsölök, mert sokkal ritkábbak a keményedések, és sok helyen olvastam itt h másoknak is használt.

Üdv!

32 hetes km

2009. febr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én magne B6-ot szedek,napi 3*2-t. Sajnos szükséges,mert fáj nagyon a hasam. :( Próbáltam lecsökkenteni 3*1-re,de nem jó. Te mennyit szedsz?

24hetes

2009. febr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem az orvos mondta,h térjek át a magnesii citricit-re,mert abban 500mg-van egy tablettában.A b6 pedig csak 48mg-ot tartalmaz/db.

Sokat görcsölök,keményedek mint írtam kórházban is voltam emiatt.

Többen is ezt a magéz.ot ajánlották és használják.

2009. febr. 24. 09:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Védőnő azt mondta hogy a Magnézium vizben oldódik ezért pisiléssel kitisztul a fölösleg
2009. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!