Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik orvos aki kérésre...

Létezik orvos aki kérésre megindítja a szulést ha túlhordásrol van szo?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha túlhordásról van szó, akkor minden orvos kérés nélkül megindítja a szülést néhány nap után (általában 1 hét).
2011. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Orvosfüggő szerintem. Ha saját dokid van, akkor meg tudod vele beszélni. Ha minden rendben van veletek, akkor mondjuk én nem avatkoznék közbe, de ez csak az én véleményem!

Nekem különben 9 napot vártak - azt a kórházban kellett töltenem, pedig minden OK volt, a 10.napon indították volna, de a babám azt már nem várta meg :-)

Szobatársamnak a 15.napon indították meg!!!

2011. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
úgy néz ki hogy alapjáraton minden rendben van velunk,viszont nagy a baba már most is,illetve a babának pyelon tágulata van ,emiatt már egyszer felmerult hogy jobb lenne neki kint mint bent...holnap kell befekudnöm,remélem nem akarnak majd sokáig várni.
2011. márc. 23. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Így már értem a kérdésedet. Nekem is nagy babával (4150 gramm) vártak 9 napot, de nálunk minden a legnagyobb rendben volt.

Ha befekszel, akkor többször is rádteszik az NST-t, hogy figyeljék, hogy minden rendben van-e. De szerintem ebben az esetben nem fognak sokat várni, talán 2-3 napot. Sok sikert a szüléshez, kívánom, hogy minden rendben legyen!!!

2011. márc. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 5 nappal hordtam túl, szerencsére befeküdni nem kellett, de egész terhesség alatt nem volt fájásom. Viszont már kínszenvedés volt minden egyes nap, így a 4. túlhordott napon, megpendítettem az orvosnak, hogy jó lenne most már túl lenni rajta, mert fájás még mindig sehol, így következő nap reggelre berendelt 8ra és délutánra már meglett a kisfiam, aki most 5 hónapos.
2011. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.azért bizom annyira az itteni orvosokban hogy nem hagyják bent még 1-2 hétig.nagy is ,meg nincs is rendben az a tágulat,szenvedek is már,dagad a lábam,alig birok ráállni...szoval kezd minden összejönni ahhoz hogy meginditsák.majd probálok hatni rájuk,meg aztán az is lehet hogy megindul magátol...az lenne a legjobb.mégegyszer köszönöm a válaszaitokat.
2011. márc. 24. 14:37
 7/8 anonim válasza:
Sajnos nekem meg indították.Volt egy tanuló szülésznő és mielőtt elmentek ebédelni,felgyorsította az infúzió adagolását hogy minél hamarabb táguljak és szüljek meg ,hogy ő elérje az egy órási buszát.Pont 13 órakor született meg a lányom.Amikor nem voltak mellettem és a fájások között nem volt sok szünet,mivel felgyorsította a gyakorló szülésznő.Csak úgy dobálóztam annyira fájt.Mikor vissza jöttek az ebédelésből,a rendes szülésznő mindjárt észrevette hogy mi van és lassított az infúzión és utána már tudtam egy kicsit pihenni a fájások között,de nem akartam tágulni és belém térdelt az orvos,úgy nyomták ki a gyereket.Az egész testemen megpattogtak az erek, tele voltam véraláfutásokkal.De ezután jöttek a bajok velem kapcsolatban.Szerencsére a lányom egészséges,de én azóta csak az orvosokat járom.Lett egy sorvadás az agyban meg érszűkület.A gerincem lent a medencénél tropa lett.Ülve kell vasalnom,de még akkor is fáj.Szegeden a neurológián annyit mondtak hogy úgy két évem van hátra.Attól függetlenül hogy még élek ,idegileg kimerültem és pszichiátriai kezelésekre járok.
2011. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!

Nagyon sajnálom ami veled történt és jobbulást kívánok neked!

DE nem biztos, hogy egy szülés előtt álló Anyukának éppen egy ilyen történetet kellene végigolvasnia.

2011. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!