Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama, aki szinte...

Van olyan kismama, aki szinte a végéig nem tudta a babája nemét?

Figyelt kérdés
Érzett valamit, álmodott valamelyik nemmel? Honnan gondolta kit vár?
2009. febr. 24. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a lányommal voltam így, az akkori dokim nem mondta meg a nemét. Én elejétől fogva éreztem, hogy lány lesz, pedig mindenki fiút mondott:)

Sajnos őt császárral szültem, de mikor toltak ki a műtőből, csak azt hajtogattam a nagyszülőknek, hogy "ugye mondtam, hogy lány lesz":)

Egyébként a fiamat is megéreztem már a 9. héten, aztán a 22. heti UH-n mondták is hogy fiú.

2 gyerek anyukája

2009. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kislányt szerettünk volna igyekeztünk jól kiszámolni azokat a napokat. Elmondhatatlan érzés volt mikor az uh-n megtudtam a nemét a legboldogabb vagyok a földön.

9 hónapos Kislány anyukája

2009. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De jó nektek. Mi is kislányt szerettünk volna, de a párom meghülyült és azóta fiút hajt. Már teljesen bekavart. Álmomban arra keltem, hogy hajtogattam, hogy kislány, máskor a nevét is mondtam. Szerintetek ez jel??? De kisruhákba meg a világoskék tetszik nagyon. A babakocsink is fiús. :( Nem tudom. Teljesen össze vagyok zavarodva
2009. febr. 24. 19:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
SZia! És mennyi idős babás vagy:)? Én is szeretném már tudni de nem mutatta meg magát:(! 15+3
2009. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A 38. hét végét taposom, és nem tudjuk a baba nemét. Pedig szerettük volna, de valahogy az SZTK-s ultrahangba ennek kérdésnek a megválaszolása nem fér bele. Egyébként ne aggódj a színek miatt. Szerintem a világoskék egy kislánynak is oké lehet, főleg, ha más kiegészítővel úgy párosítod, hogy ne legyen nagyon fiús. Én is így fogok tenni, mert az egy éves fiam ruháit örökli a most várt baba is, ha kislány, ha kisfiú. Ja és nálunk is az van, hogy kislányt szerettünk volna, de mivel a párom annyira beleesett az első fiúba, közben kitalálta, hogy talán mégis jobb lenne, ha kisfiú lenne. Én talán egy picivel jobban szeretnék kislányt, de ha kisfiú lesz, annak is nagyon fogok örülni, csak egészséges legyen. Én inkább a baba egészségével kapcsolatosan szoktam hol rosszat, hol jót álmodni. A második terhességem kapcsán sokkal aggódósabb voltam, mint az elsővel. Boldog babavárást!
2009. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én 31 hetes vagyok. :)

És persze az a legfontosabb, hogy egészséges legyen a pici, mindegy hogy fiú vagy lány. Csak jó lenne tudni. :)))

2009. febr. 24. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Mikor megtudtam, hogy terhes vagyok, elképzelni sem tudtam volna mást, mint kisfiút. Meg voltam győződve, hogy nekem csak az lehet. Nem mintha nem örültem volna akár egy kislánynak is. Álmodtam is vele! 2x is! Mindannyiszor szültem. Egyik álmom megmaradt bennem a mai napig: és mikor megszületett fiút lett. Elvitték vizsgálni és felöltöztetni,amikor visszahozták nekem talpig rózsaszínben volt, még fülbevalót is raktak a fülébe! Totál kiakadtam álmomban és leharaptam a szülésznő fejét, hogy hogy lehet ennyire kelekótya, hogy egy kisfiút így beöltöztet lánynak! Még fülbevalót is adtak neki! (nem mintha álmomban nem lett volna szép kislány baba) Visszaküldtem, hogy öltöztessék át nekem fiús ruhába, mert ős egy igazi pasi! Mondanom se kell, fel is ijedtem...Férjemnek mikor elmeséltem csak nézett, hogy nem vagyok százas.:) Ő talán kislányt várt jobban, de azért sikerült őt is beoltanom a fiúra.:)

Mikor 15 hetesen mentem Uh-ra, és közölte az orvos a nemét, nagyon megörültem. 99%, hogy fiú lesz! Nagyon boldog voltam. ÉS 28 hetes 4d-s ultrahangon totál ráközelítettek a kis "kukucra".(egyből kértem róla képet is)Mert a családom többi tagja lányt akart belém beszélni...:)

Nos nem jött be! Mára már egy igazi pasi ül a karomon, aki lassan betölti a 8 hónapot. Imádom!

De hogy legközelebb mit szeretnék? Háááát, ott inkább nem kérdezem meg, legyen meglepi!

2009. febr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Aranyos kis sztori. :)

Köszönöm, hogy megosztottad velem.

2009. febr. 25. 08:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok, szintén nem tudom a nemét. 2-szer álmodtam lánnyal, kétszer fiúval. Nem tudom...
2009. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!