Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sokat mocorog benn a pici,...

Ha sokat mocorog benn a pici, akkor valami baj van, vagy nem érzi jól magát? 20 hetes.

Figyelt kérdés
Csak azért mert van amikor egész nap szinte nem is érzem, és van amikor nem akarja abbahagyni, és félek hogy ilyenkor valami baja van.
2009. febr. 25. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Ne aggódj ha valami nem tetszik neki akkor azt tudni fogod az enyém olyankor kegyetlen nagyokat rúg meg ahogy egyre kevesebb helye lesz annál kevesebbet fog mozogni én már rendesen hiányolom mikor szinte az egész napot végig ugrálta a pocimba

33 hetes

2009. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék.Vannak napok,mikor megállás nélkűl 2-3 órán! keresztűl deformálódik a hasam olyanokat rúg.

Utána egy óra szünet,majd ismét.

Ma voltam pont azon a ponton,h az idegtől nem láttam h csak nem valami baja van és azért ficánkól?

Honnan tudnánk ha valami nem stimmelne odabent????

22hetes

2009. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálam általában időjárás függő a mocorgás. 2 napja épp csak cirógat, semmi nagy rúgás, már úgy hiányzik:) Olyan jó érzés a lelkemnek, hogy tudom jól van a babóca, mégha fizikálisan kellemetlen is néha a sok ficánkolás.:)

2009. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!