Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovitrelle-t használók? Elolvas...

Ovitrelle-t használók? Elolvasnátok a kérdésem? Lehet, hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Novemberben elveszítettem a kisbabámat, 8 hetes terhes voltam. Azóta lehet próbálkozni. Kaptam ovitrelle injekciót. Azóta már megjött egyszer, igaz, egy héttel hamarabb, mint vártam. El is sirattam ezt a próbálkozást és elhatároztam, hogy belevetem magam a munkába. Egy két napja azonban émelygek, és iszonyatosan feszülnek a melleim. Mivel ismerős ez az érzés, vettem egy tesztet. Esti vizeletből megcsináltam, és halványan látszik a második vonal. Viszont itt írták néhányan, hogy az injekciótól is lehet pozitív a teszt. De az már (tehát a peteérésem) három hete volt. Ilyenkor mi van?
2011. márc. 28. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is használtam már és utána nem teszteltem téves pozitívat... igaz nem téveset sem. Szóval szerintem babás vagy. Csinálj tesztet még mindenképp.

Írd majd meg mi lett!

2011. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ketteske ***** válasza:
Az ovitrelle hatása 10 nap alatt kiürül. Csinálj még egy tesztet!
2011. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csinálok még egy tesztet. Csak az aggaszt egy kicsit, hogy akkor miért jött meg...
2011. márc. 28. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:
3 hét után már nem az injekció hatása!
2011. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!