Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkaptam valami akármit, és...

Elkaptam valami akármit, és nagyon csúnyán köhögök, és ég a légcsövem. Van valami jó ötletetek, bevált módszeretek köhögésre? Már a pocakom is kezd izomlázasan fájni tőle, arról nem beszélve, hogy alig tudok aludni.

Figyelt kérdés
ACC-t nem lehet babásan, ugye?
2009. febr. 25. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Méz mindenképp a torkodra!!!!!! Meg a torkodra torokfertőtlenítő! TANTUM VERDE! Terheseknek szabad!! Én is azt kaptam nagyon jó! Esetleg még gőzőlj! Az kihozza ha megvagy fázva!
2009. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is bevált a méz,meleg citromos tea.Ha lázas vagy keresd fel az orvosodat,inkább minthogy szenvedj,(szenvedjetek)Meg persze nem árt,ha megvizsgál nincs-e valami nagyobb baj.Inkább az orvos tanácsára,ha szükséges antibiotikum,minthogy még valami bajotok legyen.Nem ijesztgetni akarlak!A baba érdekében írom!

Gyógyulj meg hamar!Boldog babavárást!

2009. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Stodal szirup, homeopátiás és finom is.
2009. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Lázas nem vagyok, csak a köhögés meg légcső égés kerget az őrületbe.

2009. febr. 25. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a Sinupret cseppre esküszöm. Most is azzal kúráltam ki az egész családot.

Milyen betegség esetén alkalmazható a készítmény?


Alkalmazható az orrmelléküregek és a légutak heveny és idült gyulladásainak keze­lésére. A hatóanyagok gyulladáscsökkentő, nyálkaoldó hatásúak, megkönnyítik a le­tapadt váladék felköhögését és kiürítését.

Szabad-e alkalmazni terhesség és szoptatás ideje alatt?


Kísérletes vizsgálatok és sok éves gyakorlati tapasztalat alapján a készítmény alkal­mazása terhesség ideje alatt veszélytelen.

Mielőbbi gyógyulást!


Üdv: 8 hónapos kislány anyukája

2009. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, a lándzsás utifű szirup pár nap alatt helyretett. Mellet sok c-vitamim, csipkebogyó és hársfatea.
2009. febr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja és még infralámpa.

utolsó

2009. febr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!