Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24. hetes pocakos vagyok! Pár...

24. hetes pocakos vagyok! Pár napja darabos folyásom van, hétfön megyek dokihoz. Lehet gomba? Babának ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
A gombának van szaga?
2009. febr. 26. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is volt, fehár darabos, krémes. nem találtak semmit viszont a 27. héten kinyílt a méhszájam és veszélyeztetett terhes lettem, valószínűleg mégis csak fertőzés következtében, nem derült ki mi volt pontosan, Dalacin hüvely krémet kaptam, de csak a szülés előtt.

én nem hagynám annyiban, igaz én is vizsgáltattam magam, de nem jöttünk rá az okára.

nekem nem volt szaga, csak olyan fehér szemcsés izé volt!

2009. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen folyásom (13 hetesen), Canesten kupot és krémet kaptam rá. Azóta ilyen jellegű dolog nem fordult elő. Most a 32. héten szintén kaptam egy kúpot, mert egy picit erősebb a folyásom mint eddig.

A terhesség alatt a szervezet lugosodik, az pedig a gombáknak nagyon kedvező. Van aki az elejétől kezdve ilyen problémákkal küzd.. A babának nem lesz semmi baja.

üdv.: 32 hetes kismama

2009. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehet gomba, ha ilyen sűrűbb, csomósabb és túrószerű.

Ha viszket is, vagyis olyan kellemetlen érzeted van, akkor főleg.

Menj el dokihoz mihamarabb. Nem lesz baja a babának, tudják kezelni. Én 31 hetes vagyok és volt már eddig kétszer.

2009. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!