Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elektromos pesztonka vagy...

Elektromos pesztonka vagy kézi Avent Isis mellszívó. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 16:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Medela mini electric mellszívót ajánlották nagyon, mikor én szoptattam, de végül nem volt rá szükségünk. Szerintem előre ne vegyél semmilyet, ha majd kell vesztek, de feleslegesen ne költs előre sok ezret.
2011. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem először kézi volt. Sajnos a fiam nem volt hajlandó szopni, így fejnem kellett. Ehhez már viszont a kézi nagyon megerőltető, begörcsöl a kezed mire lefejsz.

Ha szopi utáni maradékot akarod kifejni nagyon jó a kézi is. Ha nagyüzemi konyhára pedig az elektromos.

2011. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A többi elektromosra most egyenlőre nem tellik,mert elég drágák.Ha a későbbiekben szükséges lesz,akkor fogok venni,de most ebben a kettőben gondolkodom.Én már szeretném vinni a kórházba is,azért akarom előre beszerezni.Nagyon szeretnék szoptatni,és állítólag a használata is segít ebben.
2011. márc. 30. 16:38
 4/16 anonim ***** válasza:

Kézi Avent Isis! Ezerszer is!!!

Nagyon jó! Rengeteget fejtem, adtam is le sok tejcsit, és bátran mondhatom, ez a legjobb mellszívó a világon! Próbáltam elektromosat is, de az nem szívta ki rendesen. Az Avent az utolsó cseppig kiszívta! És úgy van kialakítva, hogy a szopizó babát "utánozza". Maszírozza a mellbimbót, nagyon kíméletes!

2011. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Avent. A pesztonka semmit nem ér. Én kölcsön kaptam, használhatatlan volt. Az Avent ezzel szemben bevált. Persze a Avent, vagy Medela elektromosat én is kipróbálnám. Esetleg nézz használtan egyet. Azok már elég jó árban vannak,és ki is lehet fertőtleníteni.
2011. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kézi Avent!!!!!!!!
2011. ápr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én a Pestonkát használtam mind a 4 gyerekemnél.. még hordták is tőlem másik babáknak a tejet... A pici születése előtt vettem egy kézi Aventet,mert annyira dícsérték... Egyszerűen képtelen voltam vele akár egy cseppet is kiszívni, akkor se jött, ha teljesen tele volt a mellem. Rátettem a Pestonkát, kiszívott 2 decit...
2011. ápr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kézi Avent Isis!!!! 2 gyerekemet ,,élte már túl,,most jön a 3. bevetése! :) semmi baja,könnyű vele fejni...nem fájdalmasan szív... nekem nagyon bevált!
2011. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

kézi avent 100X

ráadásul ha utána vmi miatt huzamosabban kell fejned(mint nekem cumizavar miatt), akkor csak megvesze hozzá használtan az elektromos részt, és kész.

Amúgy nem tom a pesztonka mennyibe kerül, de a vaterán-teszveszen elektromos aventet kapsz 15-ért, és abban általában benne van legalább 1 cumisüveg, de csomószor adnak hozzá több dolgot is.

Én is ott vettem, sőt még volt képem alkudni is a kiírt árból, mert nekem se volt rá 16 ezrem, és végül 13-ért vettük. 7 hónapja napi 8x(!!!!)fél órát használom, szóval bírja a strapát.

2011. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
kézi avent. nagyon bevált, bár mást nem próbáltam.
2011. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!