Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el ruhákat...

Mikor kezdtetek el ruhákat vásárolni a babának?

Figyelt kérdés

9 hetes vagyok, de olyan jó ruhacsomagok vannak a vaterán, hogy hihetetlen, csak sajnos nem tudom még a babáim nemét (ikrek lesznek.)

Október végére vagyok kiírva, de nyárra el kell készülni mindennel, mert lehet, hogy szeptember elején befektetnek, így már most nézelődök :)


2011. márc. 30. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
amikor már tudtuk a nemét:) Hiszen ha megtetszik egy rózsaszín kis kabátka vagy sapi akkor ha fiú lesz nem szívesen adom rá,hiába is nagy divat lett most a fiúknál ez a rózsaszínezés.Grat. az ikrekhez,lehet hogy az egyik fiú lesz a másik lány és akkor bármit vehetsz nekik,de tényleg rossz így,hogy nem tudjuk a nemüket és sok jó cuccot látunk: D Jól teszed,hogy nézelődsz.Próbálj olyan színeket válogatni amiket fiú is és lány is hordhat.Persze a babáknak még nem fontos a divat.Grat.még egyszer;)
2011. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azt gondoltam, hogy majd ellenállhatatlan vágyat érzek már az első hetekben, hogy vásároljak - ehhez képest most 27 hetesen sem vettem még semmit, csak kaptunk babaholmikat :)
2011. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hűha...akkor nem én vagyok így egyedül evvel a vásárlási dologgal.Bár én még csk a 15 hétben vagyok de nem merek még venni semmit, nem babonából hanem mert szeretném tudni hogy mi is lesz.HA lány akkor szinte nem is kell vennem ruhát mert a sógórnőmtől kapok egy pár darabot, ha meg fiú akkor csak annyit amennyit nagyon muszáj.Bár azért az ágynemű garnitúrát már én is megvettem mert nem bírtam ki:-)
2011. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én türelmetlenül vártam, hogy mikor pakolhatom tele a szekrényt kis cuki ruhácskákkal, de a férjem folyton lebeszélt, hogy ráérünk, meg babona, meg bőven van idő stb.. erre néhány hétre rá hazaállított egy bébihordozóval :D ő sem bírta ki :) első baba lesz, nagyon várjuk, 25hetes vagyok és a babakocsin meg ágyon kívül mindent beszereztünk apránként :)
2011. márc. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én most kismama ruhákat vásárolgatok :D
2011. márc. 31. 09:26
 6/8 anonim ***** válasza:
én 15 hetes vagyok és már vettem unisex rucikat.és olyan kis cukik:D
2011. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

21 hetes vagyok, mi még nem vettünk semmit.


Kivéve néhány hete egy meséskönyvet, abból apa minden este felolvas a babának.

Kaptunk néhány babaruhát és egy pólyát.


Hamarosan meg akarjuk venni a babakocsit, kb. 2 hét múlva és már a kiságyat és a pelenkázót is kinéztük. Az apróságokkal még nem foglalkoztunk.

2011. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 14 hetes vagyok. Hét elején már nem bírtam tovább és a C&A-ban vettem egy rugdalózó-csomagot, 5 db krémszínű rugdalózó, kis állatfigurákkal az elején :)
2011. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!