Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El lehet kezdeni vásárolni a...

El lehet kezdeni vásárolni a 20. hét körül? Ti mikor kezdtétek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem el lehet.mi is most kezdjük mindent szép lassan mert egyszerre az tul sok. 18hkm
2011. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én most vagyok 24 hetes de még annyira nem mertem elkezdeni vásárolni.szerintem ez még ráér.mert persze egyszerübb apránként de szerintem akkor is van még bőven idő.
2011. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kb. ilyenkor vettem meg a babakocsit,és a hordozót.A ruhák,és egyéb dolgok,amiket a barátnőimtől kaptam használtan már nálunk voltak,és volt 1-2 dolog,amiért az utolsó utáni pillanatban szalajtottam a férjem,mielőtt hazamentünk.
2011. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

24. hetesen kezdtem, mert akkor lett biztos, hogy kislanyunk lesz.

30. htre szinte minden meg volt (az elso idokre minden, de vettem par nagyobb ruhat is kesobbre)

Egyedul a kisaggyal voltunk gondban, mert feltem, hogy nem fog idoben megerkezni.36 hetesen volt nalunk a vedono, aki keret, hogy addigra legyen meg minden amit gondolok, hogy kell es atnezzuk, hogy mi hianyzik meg.Mielott jott a vedono azelotti nap szoltak, hogy mehetunk a kisagyert, igy minden meglett akkorra.

2011. jún. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 24 hetes vagyok. Mi még semmit nem vettünk. Majd a 30. hét után csak. Persze aki nem babonás, az akár az elejétől is vásárolgathat! :)

Tény, hogy könnyebb kisebb tételben megvenni a holmikat, de engem nem visz rá a lélek :D Van még idő szerintem!

2011. jún. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is megvárjuk a 28-30.hetet, lehet babonásnak tartassz érte, de én nem is engedtem senkinek eddig, hogy bármit vegyen a picinek..Habár már kinéztem egy csomó mindent, de megvenni nem mertem semmit,de tudok olyat, akinek 28 hetesen kész volt a szoba, minden benne volt, még a ruhák is...
2011. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2011. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!