Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köhögtetek a terhesség első...

Köhögtetek a terhesség első felében? A baba egészséges lett?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem csak köhögtem, de csúnyán meg is voltam fázva, lázas is voltam ...A kislányom makk egészséges, már 2 éves. A terhességemmel se volt semmi gond. Köhögésre Stodal szirupot szedtem, ezt szabad és hatásos is. Jobbulást!
2010. szept. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hajjajj! Nagyon csúnyán meg voltam fázva, 1 hónapig húzódott, azt hittem sose lesz vége! Köhögtem, nem kaptam levegöt. Mindenféle gyógyszerrel kúráltam magam amit terhesek is bevehetnek mert a házidokim irtó messze van. A kislányom most 2 hetes és makk egészséges!:))

Ne aggódj, nem lesz semmi baja a picinek!:)

22/N

2010. szept. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is köhögtem, nem is keveset, alaposan megfáztam. Mondjuk lázam az nem volt. Mindig attól féltem, hogy szegény babu "rázkódik", de semmi baja nem lett. Legalábbis eddig minden ok. :) 22 hkm
2010. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az első három hónapra gondoltam...
2010. szept. 23. 06:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia én nagyon sokat köhögtem, nem tudták az okát, nem voltam megfázva, sem allergiám nem volt, terhességemet nem befolyásolta, meg is szültem , szép egészséges gyermeket, de a köhögés állandósult, már minden dokinál voltam, nem tudták mitől, a pulmunológus kérdezte, hogy nem -e azbeszt szigetelésű a ház ahol lakom, utána jártam és de..el is költöztünk onnan, pár hónapra rá elmúlt a köhögésem.
2010. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is bakker negyedik hónapban vagyok, de krónikus köhögő. Semmi bajom, csak köhögök, van, hogy órákig nem ,van, hogy sokat. Semmi szervi vagy pszichés bajom nincs, egyszerűen ez egy rossz szokás. Én is fel akartam már tenni ezt a kérdést, de nem mertem.

Köszi mindenkinek, aki nyugtat :)

Szurkolok Neked is, kérdező, szurkoljatok nekem is, hogy minden rendben legyen!!!

2010. szept. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hajaj, de még hogy! Kaptam én is szirupot, meg lázas is voltam. Nem bírtam abbahagyni, annyira erősen köhögtem.

Egészséges baba lett aztán!

Emiatt nem kell aggódni!

2010. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
13.03-as nagyon köszi. Én is ugyanabban a cipőben járok. Nem találják, hogy mi van. És köszi a tippet is, lehet nálunk is azbeszt a szigetelés, utána kell járjak.
2010. szept. 24. 08:57
 9/9 A kérdező kommentje:
és teljes szívemből köszi mindenkinek! Tényleg megnyugtattatok!
2010. szept. 24. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!