Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben és hogy változtatok...

Miben és hogy változtatok lelkileg, szellemivel terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy miben változott a viselkedésetek, a párotokhoz való hozzáállás? Nem voltatok túl feszültek, túl nyűgösek, vagy olyanok akiket minden idegesít, esetleg a saját párotok is, vagy olyan dolgok amik azelött abszolút nem?
2011. ápr. 1. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
hat en neha erzekenyebb voltam,pl egyszer tul folyos lett a turo a turogombochoz,igy nem sikerult es ugy sirvafakadtam,hogy a parom csak nezett es alig tudott megvigasztalni. na meg neha-neha olyan aprosagokon felkaptam a vizet,hogy mostmar rohogok rajta es olyankor vagy magamat,vagy a paromat akartam kikoltoztetni a nappaliba,hogy ne is aludjunk egymas mellett. :) meg jo,hogy ilyen turelmes a parom es sokszor nem vagott szajon,pedig siman ramfert volna :D
2011. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érzékenyebb lettem, sírósabb voltam. Képes voltam azon elbőgni magam, hogy nem tudtam kibontani egy Túró Rudis zacskót. :)

Szellemileg: mindent elfelejtettem, de tényleg...egy pillanat műve volt, és már nem is tudtam mit csináltam, vagy mit akartam csinálni. S egyáltalán hol vagyok... :)

Párommal szemben minden rendben volt, bár meglehetősen furcsállta, amikor csendben ültem a konyhaasztal mellett, kezemben a Túró Rudi és csak sírtam, sírtam... :)

2011. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
HALI! parom szerint en olyan voltam mint az idöjaras, hol nevettem mindenen mint egy korintyos, hol pedig minden aprosag felidegesitett vagy eppen ellenkezöje.. Terhesseg ez nem betegseg! normalis h valtozol , de ami fontos ne beszelj be magadnak semmit, h most mi h miert...hagyd az idöt lefolyni, ugyis ez lesz eleted legjobb 9honapja vagy akarmennyi is.. a lenyeg, szeress kismamanak lenni es engedj a kenyelemnek, es engedd h szeressenek...
2011. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én talán csak a 9honap alatt 2szer ha sirtam,de most lenne kedvem,mert nem sokra szulok,és csak most kezdek félni...Az étvágyam hatalmas,már 12kilo feleslegem van,alig birok mozogni.A párom nagy szerencséje,hogy o szinte az egész terhességem alatt 230km-re volt tolem,ígyhát nem tudtam kitolteni rajta a duhomet,csak néha-néha skypeon,de akkor kapott rendesen,pedig nem tehetett rola szegény.7végente meg mikor itthon volt,akkor minden oké volt,tudatosult bennem,hogy nincs velem egész héten,ezért még azt a 2és fél napot mig velem van,nem fogom végigcirkuszolni.

Persze a sex már 1ideje nem megy,pedig elotte....huh!! :P

Remélem ez elmulik majd szuléssel,mert már bekattanok,én szeretnék szeretkezni de a testem vhogy nem.A párom turelmes,legalább is ugy mutatja.De mindent megbeszéltem vele,hogy ez csak 1ideig tarto állapot,és már lassan elmulik,szoval nyugodjon meg.

Udv.: Bia :)

2011. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Totál hülye lettem.

Mindig bőgök (az első és utolsó trimeszterben).

Depi vagyok, már a férjemre is utálattal nézek. Pedig eddig őt láttam a világ legrendesebb férfijának.

Gááááz. Lehet, segítség kéne.

Aggódok mindentől. Időhiánytól, betegségektől, magamtól.

2011. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Avery ***** válasza:

Szegény páromnak az egyik arcszeszét nagyon nem bírtam az elején, illetve állandóan piszkálom, hogy gyakrabban mosson kezet, és szappannal, úgy mondom neki, mintha óvodás lenne. :))) Pedig elégszer mos, nem arról van szó...

A legelején, kb. 8 hét, állandóan bőgtem, vagy bőgni tudtam volna mindenen, kitaláltam például, hogy a gyerekem majd felnő és közli, hogy ő nem ilyen anyát akart, hanem klasszisokkal jobbat. :)) Meg amikor penészirtót használtunk, azon bőgtem, hogy most ezt belélegeztem és biztos két feje lesz a gyereknek vagy 30 ujja (nem voltam a közelében a penészirtónak, csak messziről éreztem a szagát). :)

Illetve, egyes napokon rettentő ingerült vagyok, minden látható ok nélkül, és ilyenkor legszívesebben mindenkivel kiabálnék olyan apróságok miatt, amiket amúgy észre sem veszek.

De már múlnak ezek, így a 15. héten. (Majd jön más... :))

2011. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is olyan lettem,mint az időjárás!Egyik pillanatban nevetek,a másikban pedig sírok.Ma például ment a tv-ben a csellengők zenéje,és amikor megláttam a klip végén,hogy kiveszik a babát a babakocsiból és elrabolják-na azon úgy elbőgtem magam,hogy alig bírtam abbahagyni.
2011. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!